Těsná porážka na umělce ve Vyškově

Těsná porážka na umělce ve Vyškově Ve druhém přípravném-modelovém zápase pod vedením trenéra Davida Langera přišla porážka na půdě vyškovského MFK 4:5, další duel sehrajeme proti FC Zbrojovka Brno B na její půdě v sobotu od 9:00.

přípr. UT Vyškov, úterý 8.12.2020
MFK Vyškov - 1.SC Znojmo FK  5:4  (3:3)
Branky: 7. a 75.O.Vintr, 20.Jaroš, 30. a 55.Simr - 5.Štrombach 0:1, 23.Okleštěk 1:2, 42.Okleštěk 3:3, 89.Štrombach z pen. 5:4
MFK Vyškov: Spurný (Sova) – Garčic, Hanuš, Sedlo, Beňa – Hapal, Jambor, Dittmer, Jaroš, O. Vintr – Simr
V poločase dále střídali Moučka, Kříž, Smrčka, Štourač
Trenér: Jan Trousil.
1.SC Znojmo FK: 1.poločas: Koukal - Malár, Prokeš, Krakovčík, Zedníček - Fládr - testovaný hráč, Moravec, Okleštěk, Štrombach - testovaný hráč
1.poločas: Koukal - testovaný hráč, Malár, testovaný hráč, Řehola - Pacula - testovaný hráč (60.Kaššai), Okleštěk, Pohanka, Štrombach - testovaný hráč (60.Kirschner)
Trenér David Langer

Modelový zápas se hrál na umělé trávě ve Vyškově, na půdě jednoho z předních týmů MSFL, v jehož dresu bojoval o své místo i náš hráč Michal Garčic.

V první poločase vidělo pár diváků (včetně našich povzbuzujících fanoušků, díky!) za plotem hned šest branek. V první desetiminutovce jsme se ujali vedení brankou Davida Štrombacha. Na vyrovnání domácích jsme odpověděli zhruba v polovině první půle, kdy jsme šli opět do vedení gólem Tomáše Oklešťka. Domácí v bílých dresech pod umělým osvětlením zápas ještě v prvním poločase otočili a vedli 3:2. Na lavičku a krátkou přestávku ale šly oba celky za nerozhodného stavu 3:3, o který se postaral svou druhou brankou v zápase opět Tomáš Okleštěk.

Ve druhé půli se domácí dostali do vedení nejprve po brance zblízka a později i po gólu, kdy lobem překonali našeho brankář Jiřího Koukala. Naši borci se ale vedení hlasitými instrukcemi trenéra Davida Langera nevzdávali a měli několik vynikajících šancí na skórování, ale pokaždé musel zasahovat domácí gólman. Ten ale musel kapitulovat, když jej z penalty překonal David Štrombach, který rovněž zaznamenal svou druhou branku v zápase. Na vyrovnání už žel nedošlo.