Remíza v Hodoníně po dvou výsledkově opačných poločasech

Remíza v Hodoníně po dvou výsledkově opačných poločasech Ve druhém našem přípravném zápase na UT v Hodoníně jsme remizovali s tamějším FK, které ještě v minulé sezoně hrál MSFL, 3:3.

přípr. (UT Hodonín), sobota 18.1.2020
FK Hodonín - 1.SC Znojmo FK  3:3  (0:3)
Branky: 47.Dressler z penalty, 50.Konečný, 90.+1.Švantner - 32.Okleštěk, 34.Marić, 45.Okleštěk
ŽK: 5.? - 60.?
1.SC Znojmo FK: Leznar (46.Brkić) - Grbesić, Malár, Avdić, Miljutin (80.Cheredea) -Garčic (60.Kaššai), Pacula (46.Kolařík), Cheredea (75.Mc Donald), Martínek (55.Jazvin) - Okleštěk - Marić (46.Demjan)

Po cca půlhodině jsme vstřelili dvě branky (ta první v podání Tomáše Oklešťka byla velmi chytrá, hezká a efektní a efektivní - viz sestřih ze zápasu) a v samém závěru poločasu jsme přidali ještě třetí branku - opět Tomáš Okleštěk. Do druhého poločasu se proměnila sestava a ve druhé půli už dávali branky jen domácí. Nejprve krátce po přestávce snížili z penalty a krátce na to snížili na rozdíl jediné branky. Když už to vypadalo na naši výhru, vyrovnali domácí v nastavení zápasu.

Milan Volf, trenér 1.SC Znojmo FK: "V prvním poločase jsme měli hezké momenty, mohli jsme vstřelit více branek. Scházel mně jen trošku větší důraz, agresivita a těsnější dostupování soupeře. Druhý poločas se nám již tak nepovedl, i když jsme měli asi 4 brankové příležitosti, tak jsme branku nevstřelili. Naopak z našeho nedůrazu domácí v úvodu druhého poločasu vstřelili dvě rychlé branky a dostali znova chuť hrát."

• Hodonín-1.SC Znojmo FK 3:3/0:3/-příprava 18.1.2020 | přehrát