FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

První domácí výhra, druhé vítězství v řadě, navíc opět 4:2, tentokrát jsme vždy jasně vedli

Po senzační výhře na půdě vedoucího Baníku Ostrava B minulý víkend po obratu z 0:2 na 4:2, dnes stejným výsledkem rozhodli naši hráči opět proti favorizovanému soupeři 1.FC Slovácko B stejným poměrem gólů. Tentokrát nebylo potřeba zápas otáčet, od samého začátku jsme vždy jasně vedli.

13.k. Fortuna MSFL, neděle 24.10.2021
1.SC Znojmo FK - 1. FC Slovácko B  4:2  (3:1)
Branky: 1. a 28.Moučka, 8.Glushach, 79.Okleštěk – 38. a 88.Vecheta
ŽK: 25.Russmann, 32.Prokeš – 42.Vincour, 53.Aldin, 74.Šašinka
Rozhodčí: Nápravník Jan - Rosický Jakub, Marek Daniel
Delegát: Volf Rudolf
1.SC Znojmo FK: Przybysz – Papež, Russmann, Okleštěk (C) (90+1.Žalud), Glushach, Kočík, Goncalves, Prokeš, Moučka, Krakovčík, Kirschner (85.Traore)
1. FC Slovácko B: Borek – Bartoš, Mareček (60.Kočí), Juroška, Pernica, Vincour (C) (76.Kratochvíla), Polášek, Aldin, Olšanský, Vecheta, O.Šašinka
Počet diváků: 260

Trenér Alois Skácel se musel dnes smířit s tím, že mu bude kvůli zranění chybět v minulém zápase třígólový David Štrombach a nahradil jej Petrem Kirschnerem. Jako blesk z čistého nebe udeřili gólově naši hráči hned v 1.minutě! Po rohovém kopu se k míči před brankou dostal David Moučka, který dotlačil míč do sítě - 1:0!

No a snový start pokračoval už v 8.minutě. Opět byl po rohu před brankou chumel hráčů, ve kterém se nejlépe zorientoval Yehor Glushach a přidal druhou branku zápasu - 2:0!

No a gólovým hodům nebylo konce. Ve 28.minutě Tomáš Okleštěk získal míč u vápna soupeře. Běžel s míčem směrem k brance od rohového praporku a všiml si Davida Moučky, který byl v náběhu. Přihrál tak na něj pod sebe a ten už jen tvrdou ranou k tyčce rozvlnil síť - 3:0!

Jenže ani hosté se jako favorit zápasu nechtěli nechat zahanbit a skóre zkorigovali ve 38.minutě. Po centru do vápna se k míči dostal exznojemský mládežník (do 1.7.2017) osmnáctiletý Filip Vecheta, který nastavil nohu a míč zapadl k tyčce Przybyszovy branky!

Na začátku druhého poločasu ve 49.minutě to ale mohlo být už jen o jednu branku, ale v tu dobu, ve 49.minutě, nás zachránilo břevno. V 65.minutě jsme naopak již měli vést znovu o tři branky. Petr Kirschner dal přihrávku do běhu Tomáši Oklešťkovi. Ten se dostal s míčem až k vápnu, kde posunul balon na Matheuse Goncalvese, jehož střela se po bloku dostala až znovu k Petrovi Kirschnerovi a ten nedokázal zakončit ze dvou metrů do branky! A získali jsme jen roh. O zhruba čtvrthodinu později už to 4:1 bylo. Nejlepší střelec našeho týmu se prosadil! Tomáš Okleštěk si z levé strany naběhl na hranici vápna, odkud obstřelil brankáře!

Nakonec padla ještě jedna branka do naší sítě, která už ale nic nezměnila na našem vítězství 4:2. V 88.minutě využil nedorozumění v obraně opět Filip Vecheta, který snížil, když se z hranice velkého vápna trefil k pravé straně tyčky!

Druhé vítězství 4:2 za sebou nás v tabulce posunulo na předposlední místo před našeho příštího soupeře Viktorii Otrokovice, kde budeme hrát v sobotu 30.10. od 10:15.