Prohra na půdě předního druholigisty

Prohra na půdě předního druholigisty Jednoznačně nejtěžší soupeř v přípravě nás čekal na své půdě. Potvrdil roli favorita a naše mužstvo v improvizované sestavě i rozestavení uhrálo výsledek 1:4.

přípr., středa 12.2.2020
FC Vysočina Jihlava - 1.SC Znojmo FK  4:1  (3:0)
Branky: 8., 32. a 49.Koubek, 37.Mikuš - 50.Banzi
Rozhodčí: Černý – Pfeifer, Vostrejš
FC Vysočina Jihlava: Vejmola – Svoboda, Tlustý, Pojezný, Novotný – Urbánek (46.Ritter), Vaculík – Mikuš (60.Urbánek), Shudeiwa, Šteffl - Koubek
Náhradnik: Jágrik
1.SC Znojmo FK: Jícha - Grbesic, Bukvić, Pacula, Garčic - Martinek (46.Banzi), Kolařík (15.Stix, 60.Martinek), Okleštěk, Kaššai (46.Pohanka) - Dovhanyuk - Buhač
Náhradník: Koukal
Počet diváků: 70

Milan Volf, trenér 1.SC Znojmo FK: "Hráli jsme zataženě, domácí měli častěji míč ve své moci. Asi do 35.minuty jsme působili ustrašeným dojmem, nenabízeli jsme se a proto jsme se nedostali téměř do hry. Pak jsme se více osmělovali a podnikli dvě neb tři nebezpečné šance. Druhý poločas už byl z naší strany odvážnější. Vstřelili jsme i branku, mohli jsme vstřelit i další dvě. Samozřejmě domácí měli také hodně příležitostí, ale na můj vkus jsme ztráceli jednoduché míče, kazili jednoduché přihrávky. Ze čtyř branek, které jsme dostali, jsme si tři dali téměř sami, kdy jsme dali soupeři doprostřed přihrávku přímo na nohu a ten šel sám do otevřené obrany - s tím nejsem spokojený. Jak domácí na nás vytvářeli tlak, jsme se s tím nedokázali vyrovnat a zbavovali jsme se míče a dávali jsme nepřesné přihrávky. Na tom musíme pracovat a to nás brzdilo. Na to v jaké sestavě jsme hráli, museli jsme improvizovat jak v ní tak i v rozestavení, a navíc jsme ještě zkoušeli, tak výsledek ještě není až taková tragédie."