Konečně! První výhra v sezoně! Po dvou brankách dali Marko Kilibarda (nová posila ze Srbska) a Baikoro Bakamaroko!

Konečně! První výhra v sezoně! Po dvou brankách dali Marko Kilibarda (nová posila ze Srbska) a Baikoro Bakamaroko! Poslední neděle v září přinesla to, co už mělo přijít ve Velkém Meziříčí - první výhra v sezoně! A posun o jednu pozici na 16.místo.

8.kolo MSFL(AreálVM), neděle 25.9.2022
FC Zlín B - 1.SC Znojmo FK  2:4  (1:3)
Branky: 33.Silný (pen.), 85.Trtek – 2. a 39.Kilibarda, 28. a 50.Bakaramoko
ŽK: 85.Jura, 90+2.Červinka – 32.Krakovčík
Rozhodčí: Josef Tomanec - Luboš Drozdy, Michal Gasnárek
Delegát: Stanislav Volek
FC Zlín B: Šiška – Němeček, Jura, Novák (46.Valenta), Hellebrand, Kulíšek, Jiráček (C) (63.Červinka), Silný, Číž (77.Chrudina), V. Mlýnek (46.Kovinič), Hrdlička (77.Trtek)
Náhradníci: Uhřík, Slezák
Trenér: Vít Vrtělka
1.SC Znojmo FK: Chmiel – Bartůněk, Russmann, Březina (54.Pálfi), Gonçalves, Kartišovs, Komínek (C), Kilibarda (54.Lukčo), Krakovčík (70.Synek), Bakaramoko (63.Mrkva), Čtvrtníček
Náhradníci: Hamza - Špalek
Trenér: Michal Pacholík
Počet diváků: 110

Bez za červenou kartu potrestaného asistenta Petra Kylíška, zato s novou posilou ze Srbska Markem Kilibardou se naši hráči v Areálu V.Marečka pokusili o první výhru v sezoně. A povedlo se. Právě jmenovaný Srb otevřel skóre už ve 2.minutě! Důležité bylo, že jsme po 28 minutách přidali druhou branku našim agilním Baikarem Bakaramokem. Domácí sice Silným e 33.minuě z penalty snížili na 1:2, ale do šaten jsme šli opět s dvoubrankovým náskokem, který zařídil opět Marko Kilibarda. Také Baikaro Bakamaroko si připsal druhou branku v 50.minutě a snížení domácích pět minut před koncem byla už jen labutí píseň domácích se zkušeným exreprezentantem a kapitánem Jiráčkem.

Celý zápas můžete vidět zde:

Michal Pacholík, trenér 1.SC Znojmo FK: "Hrálo se na těžkém terénu proti kvalitnímu soupeři. Od začátku jsme chtěl hrát aktivně, což se nám hned vyplatilo. Snažili jsme se dostávat soupeře pod tlak a získávat míče na útočné polovině. Diky tomu jsme vstřelili krásné góly, pak jsme se zbytečně moc zatáhli a inkasovali z penalty. Ve druhé půlce jsme hned na začátku přidali 4.gól po nedorozumění v obraně a zápas se už dohrával do konce. Musím všechny hráče pochválit za nasazení v celém utkání. Marko (Kilibarda) potvrdil přesně to, v čem je silný, a to je výběr místa a zakončení. Baikaro (Bakamaroko) ukazuje, že se každý zápas zlepšuje. A je pro nás důležitým hráčem."