Arena Cup: Po těsném výsledku přišla čtvrtá prohra v přípravě

Arena Cup: Po těsném výsledku přišla čtvrtá prohra v přípravě Zimní příprava našim hráčům nevychází podle představ. K výhře se nedopracovali ani v pátém zápase, ve kterém prohráli s NK Slaven Belupo 0:1. V rámci Arena Cupu byli s Belupem o remízu připraveni po hodině hry. Závěrečný zápas skupiny je v plánu na čtvrtek dopoledne proti černohorskému výběru OFK Titograd Podgorica.

Turnaj Medulin Chor., pondělí 21.1.2019
NK Slaven Belupo-Koprivnica (Chorvatsko, 1.liga) - 1.SC Znojmo FK  1:0  (0:0)
Branka: Branky: 57.Iharoš
NK Slaven Belupo-Koprivnica (Chorvatsko, 1.liga): Filipovič – Karamarko, Nowak, Šarlija, Goda – Jajalo, Vidovič – Bongongui, Gordana, Doležal – Krstanovič
Na lavičce se objevili: Marković – Iharoš, Zirdum, Međimorec, Vrljičak – Puclin, Plantak – Mladen, Brković, Mendy
1.SC Znojmo FK: Buček – Helísek, Avdič, Čukovič, Chereda – Krčík, Lacko, Moravec, Marciuš – Ordoš, Teplý
Na lavičce se objevili: Atanackovič, Malár, Mudra, Kučera, Hlůže, Brekalo, Martínek

Po pátečním nevydařeném výsledku s NK Lokomotivem Záhřeb nenechal Leoš Kalvoda v sestavě kámen na kameni, od první minuty nastoupil pouze Matúš Lacko. Do zápasu tak zasáhl Michal Ordoš, který měl se Záhřebem volno. Na stoperu se vedle Muamera Avdiče objevil hráč na zkoušku Igor Čukovič (25 let, 191 cm).

Již od první minuty roli favorita potvrzoval Slaven Belupo. Prvně to byl Doležal, jehož střela skončila neúspěchem. Jen chvíli na to vyslal Gordana pokus z dvaceti metrů, Buček však předvedl kvalitní zákrok. Slaven měl v první půli ještě pár příležitostí, které však gólem neskončily. Znojemští se do výraznější brankové situace nedostali a tak úvodní poločas dopadl bez branek.

Ve druhé půli to byl záložník Gordana, který mohl vstřelit první gól střetnutí, ani ve druhé výraznější šanci však neuspěl. Jediný gól tak přišel v sedmapadesáté minutě od Iharoše, jež se prosadil střelou ze třiceti metrů. Výhra mohla být ještě vyšší, naši fotbalisté ale Slavenu nepovolili druhou branku.