FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

7 branek v Husových sadech - dva rozdílné poločasy

7 branek v Husových sadech - dva rozdílné poločasy Po dlouhé době se na Městském stadionu hrál fotbalový zápas. Naši tentokrát modří fotbalisté hostili divizní Hodonín v červených dresech.

přípr., pátek 11.6.2021
1.SC Znojmo FK - FK Hodonín  2:5  (0:4)
Branky: 54.Kirschner, 85.Traore - 5., 20., 29. a 90.Holek, 10.Urbančok
ŽK: po jedné na každé straně
1.SC Znojmo FK: Polepil - testovaný hráč, Krakovčík, testovaný hráč, testovaný hráč, Růžička, Fládr, Okleštěk, Moravec, testovaný hráč, Silva
do druhého poločasu nastoupili Prokeš, Garčic, Traoré, Kirchner
náhradní gólman Hamza
FK Hodonín: Maňák - Helísek, Kyselka, Dressler, Petrák, Švantner, Bohun, Michna, Urbančok, Hromek, Holek
lavička: Petráš, Koutský, Daníček, Konečný, Čech, Mihál, Bobčík, Pospíšil
Počet diváků: 100

Úvod patřil sice našim fotbalistům, kteří měli i celý první poločas míč více na svých kopačkách, ale žel dopředu nebyli nebezpeční. Zato hosté využívali každé naší chyby ke skórování a po půl hodině hry to bylo hrozivých 0:4. Do konce poločasu se obraz hry nijak nezměnil.

Do druhé půle náš trenér David Langer po pohovoru v kabině prostřídal a obojí bylo hned vidět i na hřišti. K míči na našich kopačkách se přidala i rychlost, dravost, uzamčeli jsme hosty na jejich polovině a po necelých 10 minutách zaslouženě Petrem Kirschnerem snížili (viz foto k článku). Za deset minut nás na druhé straně z ojedinělé šance hostů zachránila tyčka. I nadále byl náš tlak velký, hosté (za které hrají exznojemští David Helísek a Dominik Urbančok a trénuje náš bývalý gólman Pavol Švantner) dělali pod ním chyby, ale další branku se nám podařilo dát Yousoufem Traorem až pět minut před koncem. V samém závěru pak hostující Holek dal ještě svou čtvrtou branku v zápase.

V příštím týdnu jedeme nejprve v úterý 15.6. na hřiště divizního Startu Brno a doma pak v pátek přivítáme rovněž divizní Slovan Havlíčkův Brod.