7 branek v Husových sadech - dva rozdílné poločasy

7 branek v Husových sadech - dva rozdílné poločasy Po dlouhé době se na Městském stadionu hrál fotbalový zápas. Naši tentokrát modří fotbalisté hostili divizní Hodonín v červených dresech.

přípr., pátek 11.6.2021
1.SC Znojmo FK - FK Hodonín  2:5  (0:4)
Branky: 54.Kirschner, 85.Traore - 5., 20., 29. a 90.Holek, 10.Urbančok
ŽK: po jedné na každé straně
1.SC Znojmo FK: Polepil - testovaný hráč, Krakovčík, testovaný hráč, testovaný hráč, Růžička, Fládr, Okleštěk, Moravec, testovaný hráč, Silva
do druhého poločasu nastoupili Prokeš, Garčic, Traoré, Kirchner
náhradní gólman Hamza
FK Hodonín: Maňák - Helísek, Kyselka, Dressler, Petrák, Švantner, Bohun, Michna, Urbančok, Hromek, Holek
lavička: Petráš, Koutský, Daníček, Konečný, Čech, Mihál, Bobčík, Pospíšil
Počet diváků: 100

Úvod patřil sice našim fotbalistům, kteří měli i celý první poločas míč více na svých kopačkách, ale žel dopředu nebyli nebezpeční. Zato hosté využívali každé naší chyby ke skórování a po půl hodině hry to bylo hrozivých 0:4. Do konce poločasu se obraz hry nijak nezměnil.

Do druhé půle náš trenér David Langer po pohovoru v kabině prostřídal a obojí bylo hned vidět i na hřišti. K míči na našich kopačkách se přidala i rychlost, dravost, uzamčeli jsme hosty na jejich polovině a po necelých 10 minutách zaslouženě Petrem Kirschnerem snížili (viz foto k článku). Za deset minut nás na druhé straně z ojedinělé šance hostů zachránila tyčka. I nadále byl náš tlak velký, hosté (za které hrají exznojemští David Helísek a Dominik Urbančok a trénuje náš bývalý gólman Pavol Švantner) dělali pod ním chyby, ale další branku se nám podařilo dát Yousoufem Traorem až pět minut před koncem. V samém závěru pak hostující Holek dal ještě svou čtvrtou branku v zápase.

V příštím týdnu jedeme nejprve v úterý 15.6. na hřiště divizního Startu Brno a doma pak v pátek přivítáme rovněž divizní Slovan Havlíčkův Brod.