Tři body za tři góly a vítězství rozdílem třídy s nulou! Pátá výhra v řadě! Tomáš Okleštěk další gól!

Tři body za tři góly a vítězství rozdílem třídy s nulou! Pátá výhra v řadě! Tomáš Okleštěk další gól! J I H L A V A - Po čtyřech výhrách v řadě jsme jeli na stadion Na Stoupách v roli týmu, který měl vyhrát a tuto roli jsme beze zbytku naplnili!

25.k. Fortuna MSFL, neděle 24.4.2022
FK mládeže Vysočina Jihlava - 1.SC Znojmo FK  0:3  (0:2)
Branky: 17.Okleštěk, 25.Kirschner, 63.Glushach
ŽK: 49.Walter - 69.Štrombach, 82.Prokeš
Rozhodčí: Rosický Jakub - Denev Alex, Svoboda Ladislav
Delegát: Vidlák Karel
FK mládeže Vysočina Jihlava: Lancman – Christodoulou (46.Vacek), Mikuška (C), Chocholatý (76.Vodička), Novák, Fila (61.Miška), Shudeiwa, Musil (76.Pekárek), Lokvenc (46.Němeček), Savi, Walter
Trenér: Michal Lovětínský
1.SC Znojmo FK: Przybysz – Papež, Russmann (80.Bartůněk), Okleštěk (C) (69.Prokeš), Glušač, Goncalves, Pjatov (80.Kočík), Hnaníček, Krakovčík (80.Kartišovs), Kirschner (61.Štrombach), Tkadlec
Trenér: Alois Skácel
Počet diváků: 51

Hned od začátku hry jsme potvrzovali roli favorita měli jsme více ze hry. A relativně brzy - už v 17.minutě jsme se ujali vedení. Domácí nejprve míč odvrátili, ale naši fotbalisté vrátili balón z pravé strany na přední tyč, kde prodlužoval hlavou k zadní tyči náš nejlepší střelec s 15 brankami Tomáš Okleštěk - 0:1. V tabulce střelců MSFL se dělí o 2.místo a na vedoucí pozici už mu chybí jediná branka!

O osm minut později už mohl být náš kapitán nejlepším kanonýrem soutěže. Domácí Musil poslal hodně krátkou nahrávku z pravého beka pod sebe na Lancmana, tu vystihl právě Tomáš Okleštěk, obstřelil Lancmana do přední tyče, ale balón se odrazil k jeho spoluhráči Petru Kirschnerovi a ten víceméně musel trefit prázdnou bránu - 0:2.

Ve druhém poločase pak už padla jen jedna branka a to opět do domácí sítě. Centr do malého vápna využil Yehor Glushach. Stačilo mu "jen" nastavit a zakončit do levé poloviny brány - 0:3.

Do zápasu se pak podívalo i pět našich hráčů z lavičky, protože trenér chtěl šetřit síly hráčů na těžký středeční zápas (od 17:00) proti vedoucímu týmu MSFL SK Sigma Olomouc B. Přání našich fanoušků o populárního bura dnes nebylo vyslyšeno, ale vadí to pramálo. Vzadu nula, výhra i tak rozdílem třídy a domácí jsou ve velkých problémech před sestupem do divize, zatímco náš tým se posunul doprostřed tabulky na 9.místo!