FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

Tři body za tři góly a vítězství rozdílem třídy s nulou! Pátá výhra v řadě! Tomáš Okleštěk další gól!

Tři body za tři góly a vítězství rozdílem třídy s nulou! Pátá výhra v řadě! Tomáš Okleštěk další gól! J I H L A V A - Po čtyřech výhrách v řadě jsme jeli na stadion Na Stoupách v roli týmu, který měl vyhrát a tuto roli jsme beze zbytku naplnili!

25.k. Fortuna MSFL, neděle 24.4.2022
FK mládeže Vysočina Jihlava - 1.SC Znojmo FK  0:3  (0:2)
Branky: 17.Okleštěk, 25.Kirschner, 63.Glushach
ŽK: 49.Walter - 69.Štrombach, 82.Prokeš
Rozhodčí: Rosický Jakub - Denev Alex, Svoboda Ladislav
Delegát: Vidlák Karel
FK mládeže Vysočina Jihlava: Lancman – Christodoulou (46.Vacek), Mikuška (C), Chocholatý (76.Vodička), Novák, Fila (61.Miška), Shudeiwa, Musil (76.Pekárek), Lokvenc (46.Němeček), Savi, Walter
Trenér: Michal Lovětínský
1.SC Znojmo FK: Przybysz – Papež, Russmann (80.Bartůněk), Okleštěk (C) (69.Prokeš), Glušač, Goncalves, Pjatov (80.Kočík), Hnaníček, Krakovčík (80.Kartišovs), Kirschner (61.Štrombach), Tkadlec
Trenér: Alois Skácel
Počet diváků: 51

Hned od začátku hry jsme potvrzovali roli favorita měli jsme více ze hry. A relativně brzy - už v 17.minutě jsme se ujali vedení. Domácí nejprve míč odvrátili, ale naši fotbalisté vrátili balón z pravé strany na přední tyč, kde prodlužoval hlavou k zadní tyči náš nejlepší střelec s 15 brankami Tomáš Okleštěk - 0:1. V tabulce střelců MSFL se dělí o 2.místo a na vedoucí pozici už mu chybí jediná branka!

O osm minut později už mohl být náš kapitán nejlepším kanonýrem soutěže. Domácí Musil poslal hodně krátkou nahrávku z pravého beka pod sebe na Lancmana, tu vystihl právě Tomáš Okleštěk, obstřelil Lancmana do přední tyče, ale balón se odrazil k jeho spoluhráči Petru Kirschnerovi a ten víceméně musel trefit prázdnou bránu - 0:2.

Ve druhém poločase pak už padla jen jedna branka a to opět do domácí sítě. Centr do malého vápna využil Yehor Glushach. Stačilo mu "jen" nastavit a zakončit do levé poloviny brány - 0:3.

Do zápasu se pak podívalo i pět našich hráčů z lavičky, protože trenér chtěl šetřit síly hráčů na těžký středeční zápas (od 17:00) proti vedoucímu týmu MSFL SK Sigma Olomouc B. Přání našich fanoušků o populárního bura dnes nebylo vyslyšeno, ale vadí to pramálo. Vzadu nula, výhra i tak rozdílem třídy a domácí jsou ve velkých problémech před sestupem do divize, zatímco náš tým se posunul doprostřed tabulky na 9.místo!