FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B

Z Hranic s remízou

Z Hranic s remízou I v dalším přípravném utkání se na konci zápasu na tabuli objevila remíza - tentokrát 1:1.

přípr., pátek 24.7.2020
SK Hranice - 1.SC Znojmo FK  1:1  (1:1)
Branky: 44.? - 11.Krakovčík
1.SC Znojmo FK: 1.poločas: Záleský - Zedníček, Pacula, Krakovčík, Prokeš - Maveritt - St. Hillaire, Moravec, Okleštěk, Poláček - Stevanović
2.poločas: Koukal - Garčic, Vocílka, Malár, Pacula - Daněk - Martinek, Fernando, Řehola, Kaššai - Pohanka

Náš tým přijel k zápasu o něco později vinou náhlé dopravní situace na dálnici, ale příliš jim to nevadilo v dobrém vstupu do utkání. Hned v 11.min. jsme se ujali vedení gólem Krakovčíka po trestném kopu Oklešťka. Domácí se ovšem rovněž během prvního poločasu zapsali na střeleckou listinu, když vyrovnali minutu před koncem první půle.

V 52.min. po pěkné akci zakončoval pěkně technicky lobem Kaššai, ale jeho střela byla tečována na roh. V 59.minutě domácí minuli šajtlí levou tyč Koukalovy branky a o minutu později došlo velké hrubce jednoho z našich obránců, kdy doslova namazal balon na kopačku domácího útočníka, ale ten totálně selhal. V 77.minutě se do vzduchu nejvíce vyšrouboval Vocílka a moc nechybělo a vedli jsme. I domácí ale mohli skórovat v 81.minutě, ale Koukal z blízkosti domácí vychytal. V 83.minutě napřáhl jeden z našich hráčů, ale dalekonosná byť prudká střela gólmana domácích nepřekvapila. V samém závěru se mohla výhra překlopit na obě strany. Nejprve v 89.minutě domácí křížnou střelou těsné minuli branku. A nakonec v 90.min. se mohl stát hrdinou Řehola, ale ztroskotal na gólmanovi.

Milan Volf, trenér 1.SC Znojmo FK: "Nejsem spokojen s nasazením kluků. Ač jsme měli dvě jedenáctky, tak jsme nedokázali soupeře přehrát ani fyzicky. Dnes jsem stoprocentní nasazení viděl jen u mála hráčů."