FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Všechny branky padly po zbytečných chybách

Všechny branky padly po zbytečných chybách Předposlední přípravný zápas na umělé trávě v Blansku skočil výhrou domácích 3:1, když všechny čtyři branky po zbytečných chybách gólmanů či obrany.

 
 
přípr., sobota 22.2.2020
FK Blansko - 1.SC Znojmo FK  3:1  (1:0)
Branky: 36. a 49.Fabuš, 75.Tulaydan - 89.Banzi
FK Blansko: Záleský - Sukup (Souček), Kropáček, Štrbák (23. Tulaydan), Klusák - Žák, Paděra, Harba (Urbančok), Lahodný, Bartolomeu - Fabuš (Minx)
1.SC Znojmo FK: Jícha (46.Koukal) - Bukvić, Avdić. Pacula, Guerra (na zkoušku) - Garčic (46.Grbešic), Esin (na zkoušku) (70.Martinek), Okleštěk (56.Cheredea), De Carvalho Serra (65.Pacheco (na zkoušku)) - Buhać (70.Demjan), Dovhanyuk (56.Banzi)

Ohlasy

Milan Volf, trenér 1.SC Znojmo FK: "Navzdory prohře 1:3 už měla naše hra fotbalové parametry. Konečně jsme byl poprvé za zimní přípravu spokojený. Branky - ty jsme soupeři de facto nahráli, ale to neřeším, řeším hru, organizaci, nasazení a s tím jsem byl dneska spokojený. I když s námi hráli někteří hráči poprvé, tak ukázali, že jsou to kvalitní hráči a pokud se domluvíme, budou posilami. Takže jsem byl opravdu spokojený a bude se mi lépe spát."

 
Zápasový servis

Reportáž

Další

Video

  • Pavel Dovhanyuk při zápase v Blansku | přehrát
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin