Šest branek přineslo remízu v Brně na Lesné

Šest branek přineslo remízu v Brně na Lesné Další zápas jsme odehráli na hřišti jedné z brněnských štik, která z městských soutěží proplula až do divize - Startu Brno.

přípr., úterý 15.6.2021
TJ Start Brno - 1.SC Znojmo FK  3:3  (3:1)
Branky: 8., 19., 25. - 44., 74 z pen.Prokeš, 81.Fládr
1.SC Znojmo FK: bude doplněno

Vstup do zápasu měl lepší domácí tým - nomen omen - už ve 25.minutě i našimi chybami se dostali do tří brankového vedení. Do poločasu tzv. do šatny se nám ještě podařilo snížit.

Ve druhém poločase jsme měli více ze hry, přesto se v naší hře objevovaly nepřesné přihrávky, chyby a trenér Langer měl neustále svým svěřencům co říci, což také neúnavně činil. Po faulu na Joaoa Sousu odpískal sudí penaltu, které se ujal Tomáš Prokeš a snížil na 2:3. O pár minut později jsme už mohli vyrovnat, ale domácí zachránilo břevno. V 81.minutě už ale vyrovnáno bylo a to po přímém kopu Zdeňka Fládra. A nemuselo zůstat jen u tohoto stavu. V 85.minutě se ocitl před poloprázdnou brankou Joao Sousa, ale trefil gólmana a na druhé straně také domácí rozezvučeli břevno. Další naše šance už zůstaly neproměněny a tak zápas skončil nerozhodně 3:3.

V pátek doma hostíme opět divizního soupeře - FC Slovan Havlíčkův Brod.