FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

Šest branek přineslo remízu v Brně na Lesné

Šest branek přineslo remízu v Brně na Lesné Další zápas jsme odehráli na hřišti jedné z brněnských štik, která z městských soutěží proplula až do divize - Startu Brno.

přípr., úterý 15.6.2021
TJ Start Brno - 1.SC Znojmo FK  3:3  (3:1)
Branky: 8., 19., 25. - 44., 74 z pen.Prokeš, 81.Fládr
1.SC Znojmo FK: bude doplněno

Vstup do zápasu měl lepší domácí tým - nomen omen - už ve 25.minutě i našimi chybami se dostali do tří brankového vedení. Do poločasu tzv. do šatny se nám ještě podařilo snížit.

Ve druhém poločase jsme měli více ze hry, přesto se v naší hře objevovaly nepřesné přihrávky, chyby a trenér Langer měl neustále svým svěřencům co říci, což také neúnavně činil. Po faulu na Joaoa Sousu odpískal sudí penaltu, které se ujal Tomáš Prokeš a snížil na 2:3. O pár minut později jsme už mohli vyrovnat, ale domácí zachránilo břevno. V 81.minutě už ale vyrovnáno bylo a to po přímém kopu Zdeňka Fládra. A nemuselo zůstat jen u tohoto stavu. V 85.minutě se ocitl před poloprázdnou brankou Joao Sousa, ale trefil gólmana a na druhé straně také domácí rozezvučeli břevno. Další naše šance už zůstaly neproměněny a tak zápas skončil nerozhodně 3:3.

V pátek doma hostíme opět divizního soupeře - FC Slovan Havlíčkův Brod.