FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B

Remíza z chladného brněnského brzkého dopoledne

Remíza z chladného brněnského brzkého dopoledne Kdo si přivstal a stihl začátek zápasu v 9:00, nemohl být nakonec i počtem branek a výkony obou celků zklamán.

přípr.TCM Brno-Ivan., sobota 12.12.2020
FC Zbrojovka Brno B - 1.SC Znojmo FK  3:3  (3:3)
Branky: 2.?, 11.?, 34.? (domácí tým si střelce přál neuvádět) - 32.testovaný hráč, 33.Štrombach, 44.Malár
1.SC Znojmo FK:

1.poločas: Koukal - Malár, Krakovčík, Prokeš, Kaššai - Fládr - Okleštěk, Moravec - Řehola, Štrombach - testovaný hráč

2.poločas: Polepil - testovaný hráč, Vocílka, Malár, Řehola - testovaný hráč, Kohoutek - Moravec (60.Štrombach), Fládr, Kirschner - Pohanka