Remíza z chladného brněnského brzkého dopoledne

Remíza z chladného brněnského brzkého dopoledne Kdo si přivstal a stihl začátek zápasu v 9:00, nemohl být nakonec i počtem branek a výkony obou celků zklamán.

přípr.TCM Brno-Ivan., sobota 12.12.2020
FC Zbrojovka Brno B - 1.SC Znojmo FK  3:3  (3:3)
Branky: 2.?, 11.?, 34.? (domácí tým si střelce přál neuvádět) - 32.testovaný hráč, 33.Štrombach, 44.Malár
1.SC Znojmo FK:

1.poločas: Koukal - Malár, Krakovčík, Prokeš, Kaššai - Fládr - Okleštěk, Moravec - Řehola, Štrombach - testovaný hráč

2.poločas: Polepil - testovaný hráč, Vocílka, Malár, Řehola - testovaný hráč, Kohoutek - Moravec (60.Štrombach), Fládr, Kirschner - Pohanka

Duel se hrál poměrně brzy ráno v Tréninkovém centru mládeže v Brně-Tuřanech na umělé trávě a vstup do zápasu se více povedl gólově domácímu týmu, který dlouhodobě žehrá na to, že jeho B-mužstvo nebylo zařazeno rovněž do MSFL jako u většiny dalších moravských prvoligových týmů. Už ve druhé a následně v 11.minutě se 4.tým divize D, za který nastoupilo v prvním poločase 7 hráčů A-týmu, ujal vedení. ale za dalších zhruba dvacet minut jsme dvěma slepenými brankami (první branka na fotografii k článku, druhá z nich z kopaček Davida Štrombacha) vyrovnali. A i když červení domácí (kteří za zápas nastřelili i břevno a tyčku) vzápětí opět vedli o branku, nakonec byl stav po poločase opět nerozhodný, když se téměř v závěru první půle nevzdal František Malár, který skóroval.

Do druhé půle obě mužstva prostřídala a i když už branka nepadla, bylo zajímavé sledovat, jak se obě jedenáctky o vstřelení gólu snažili a i když nebylo ke změně skóre daleko, oba brankáři si za 45 minut druhého poločasu připsali nulu a celkově tak duel skončil remízou.

Přidejme ještě hodnocení Zdeňka Fládra:

Zatím to vypadá, že další duely budou až v lednu (v případě změny bychom vás informovali) a v únoru. Ve druhé polovině měsíce by pak měla začít i velká porce 24 zápasů MSFL.