FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

Remíza v Hodoníně po dvou výsledkově opačných poločasech

Remíza v Hodoníně po dvou výsledkově opačných poločasech Ve druhém našem přípravném zápase na UT v Hodoníně jsme remizovali s tamějším FK, které ještě v minulé sezoně hrál MSFL, 3:3.

přípr. (UT Hodonín), sobota 18.1.2020
FK Hodonín - 1.SC Znojmo FK  3:3  (0:3)
Branky: 47.Dressler z penalty, 50.Konečný, 90.+1.Švantner - 32.Okleštěk, 34.Marić, 45.Okleštěk
ŽK: 5.? - 60.?
1.SC Znojmo FK: Leznar (46.Brkić) - Grbesić, Malár, Avdić, Miljutin (80.Cheredea) -Garčic (60.Kaššai), Pacula (46.Kolařík), Cheredea (75.Mc Donald), Martínek (55.Jazvin) - Okleštěk - Marić (46.Demjan)