Archiv - vyhledávání

Zpět na archiv
Hledaný řetězec:
Hledat v:
v článcích
v bleskovkách
Slova spojovat jako:
A
NEBO
hledej přesný řetězecHledat:
ve jméně autora
v titulku článku
v anotaci
v celém článku
Vyber všechny možnosti

Hledaný výraz se vyskytuje v 14 článcích.

Další stránky
12>>
30.3.2016"Brankář" Šamánek: Kdyby mě někdo trefil do hlavy a zlomil mi nos, stejně neuhnu Jaroslav Kára/Deník Foto: Luboš Rolinc/fkhk.czH r a d e c K r á l o v é - V netradiční roli se v závěru nepovedeného utkání v Hradce Králové objevil náš ofenzivní záložník Rosťa Šamánek. Při vyloučení gólmany Vlasty Veselého a vyčerpání všech střídání šel do brány na nařízený pokutový kop právě Šami. Pro někoho možná překvapivě, v rozhovoru pro Znojemský deník vysvětlil, proč šel do brány právě on.
29.3.2016Zápas kontrastů, povedenou první půli v Hradci vystřídalo děsivé druhé dějství HKR - ZNO 3:1 | redalce Foto: Luboš Rolinc/fkhk.czH r a d e c K r á l o v é - Ve Fotbalové národní lize už máme za sebou řadu různých bitev, to co nás potkalo v Hradci Králové, se nám však doposud nestalo. Po zdařilé první půli, kdy jsme na horké půdě hráli 1:1 přišlo vyloučení hradecké Plašila. Přesilovka se však změnila v noční můru, domácí paradoxně převzali otěže utkání a nakonec ho dovedli do vítězného konce.
20.10.2015Pět gólů Honzy Pázlera, Leoš Kalvoda odvolán z trenérského postu v Sigmě Olomouc Zdeněk Plánka Foto: Luboš RolincZ n o j m o - Minulý týden přinesl opět řadu zajímavých fotbalových událostí a my opět sledovali znojemskou stopu ve všech fotbalových soutěžích a vybrali pro vás to nejzajímavější. Nejvíce na hřišti "řádil" bývalý útočník 1.SC a nyní už náš soupeř Jan Pázler, který ve dvou utkání nastřílel za Hradec Králové pět branek. Smutná zpráva pak přišla z Hané. Trenér Leoš Kalvoda, spjatý s velkými úspěchy našeho klubu, končí na trenérské lavičce Sigmy Olomouc, kterou dovedl minulou sezónu k postupu mezi elitu.
26.8.2014Bylo pro nás strašně těžké dotahovat, říká olomoucký Jakub Rolinc OLO - ZNO 0:2 | Milan Šoba Foto: Jiří MiklasO l o m o u c / Z n o j m o - Jakub Rolinc možná nebyl tolik výraznou stopou ve Znojmě jako Václav Vašíček, či Radim Nepožitek. I on ale zanechal v minulosti na jihu Moravy svůj otisk. V sezóně 2011/12 strávil jaro právě ve Znojmě a v jedenácti zápasech vstřelil jeden gól. Do sobotní utkání Znojmo - Olomouc nastoupil v domácím dresu jako střídající hráč, ani on ovšem nedokázal zvrátit nepříznivý stav a jeho tým prohrál 0:2.
28.7.2014Ohlédnutí za prvním kolem Poháru České Pošty Zdeněk Plánka Martin KocourekZ n o j m o - Takřka bez překvapení na úkor favoritů se obešlo první kolo Poháru České pošty. Nás pochopitelně velice těší postup našich barev, které si poradily s Líšní. Stejnou radost nemohl mít naopak Most, který jaký jediný z týmů Fotbalové národní ligy uvízl ve zrádných pohárových vodách. Namále měly také Pardubice, které ale nakonec zvládly penaltový rozstřel.
18.4.2014Velká záchranářská řež. V sobotu přivítáme na Srbské Baník Ostrava ZNO - OST 0:4 | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Pokud byl minulý zápas se Zbrojovkou pro náš tým důležitý, nadcházející duel s Baníkem bude veledůležitý. Ostrava je v tíživé situaci a nutně potřebuje vyhrát, v tabulce se totiž nachází na poslední pozici. Znojmo by se tak v případě výhry mohlo odpoutat už na sedm bodů. Nemusíme si říkat, že by to bylo pro náš tým velice výhodné.
6.4.2014Pohled do minulosti: Vzájemná utkání se Zbrojovkou Brno ZNO - BNO 1:1 | Zdeněk PlánkaTřikrát se v nedávné minulosti střetl náš tým se Zbrojovkou Brno. První dva duely přišly v sezóně 2011/2012 ve Fotbalové národní lize a skóre bylo 1:1. V aktuálním ročníku Gambrinus ligy se ale na podzim dostali Brněnští do vedení na zápasy 2:1. Nyní je na tahu Znojmo. Ve všech zmíněných třech duelech ale vždy platilo, že rozhodovalo domácí prostředí. V tomto ohledu to bude mít náš celek v nadcházejícím utkání pořádně ztížené.
17.10.2013Leoš Kalvoda: Baník staví na bojovném a kolektivním výkonu OST - ZNO 1:1 | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Reprezentační a pohárová přestávka je už definitivně minulostí a o víkendu se opět naplno rozběhnou kolečka stroje jménem Gambrinus liga. Znojemští fotbalisté zajíždí v sobotu na půdu Baníku Ostrava, což znamená tradiční rozhovor s trenérem Leošem Kalvodou, který mapuje situaci před nadcházejícím utkáním. Pozitivní zprávou jistě je, že do zápasu bude připravený uzdravený Václav Vašíček. Více už v článku.
23.6.2012Příprava začíná Redakce21.června oficiálně zahájena příprava
14.3.2012idnes: Za Znojmo teď válí Vašíček i jeho olomoucký nástupce Rolinc SOK - ZNO 2:2 | idnesPočkal si na dlouhý aut, který propadl klubkem hráčů, a u vzdálenější tyče pohotově uklidil míč do sítě. "Byl to relativně snadný gól," popisuje Jakub Rolinc trefu, která fotbalistům 1. SC Znojmo o víkendu zajistila cennou remízu 2:2 v Sokolově.
Další stránky
12>>Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin