fanynka Marcela Procházková: Vytáhla jsem na fotbal kamarádky

fanynka Marcela Procházková: Vytáhla jsem na fotbal kamarádky Ačkoliv vede Espreso na zimním stadionu a logicky má blíže k hokeji, nenechala si Marcela Procházková ujít důležitý duel MSFL mezi Znojmem a béčkem Baníku. A tak místo, aby hostům roznášela natočené půllitry a panáky, sama usrkávala z kelímku pivo a spolu s kamarádkami sledovala fotbal, který nakonec skončil pro Znojmo vítězně 3:2.

 
 
 

„Přemluvila jsem kolegyni, aby za mě nedělní šichtu vzala, chtěla jsem se na tento fotbal jít podívat,“ říká Marcela Procházková (na obr. uprostřed).

Přestože je, jak už byl o výše uvedeno zasvěcena především do hokejového prostředí, občas zabrousí i na fotbal. „Nechodím až tak pravidelně, ale občas mě kamarádi vytáhnou. Tentokrát jsem ale já vytáhla kamarádky,“ dodává se smíchem. Nedělní fotbal se jí nakonec líbil a nelitovala, že mu dala přednost před prací. „Jo, fotbal byl dobrý, líbil se mi. A hlavně se vyhrálo. A překvapilo mě, kolik tady bylo lidí na to, jaká byla zima. Až budu mít zase volno, určitě se přijdu zase podívat.“

Když měla ale říci, který z hráčů ji zaujal nejvíce, byla trochu na rozpacích: „Až tak natolik je neznám, abych mohla někoho vybrat. Myslím, že hráli dobře všichni,“ nechtěla nikomu dávat přednost Procházková.

Po vítězství nad béčkem Baníku už věří v postup. „Věřím, že už se to klukům povede. A myslím si, že jim ho každý přeje,“ uzavírá Marcela Procházková.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • poneeo: Tenisy - Velmi spolehlivé informace - Sportovní sázení odkaz/ ...
  • JirkaPo: pouze chůze, chaos, bez systému, bez boje... ...
  • JirkaPo: jde to těžko hrát doma na jednoho útočníka a zároveň ...
  • cevoee: Tenis - velmi spolehlivé informace - sportovní sázení odkaz/ ...
  • robert.knebl: Smutná zpráva. Vzpomínám na některé výjezdy s ním. R.I.P. Vláďo ...
  • Fanek: Hodně smutná zpráva. "Formeláka", jak jsme Vladimírovi říkali jsem poznal ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin