SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Znojmo vs. Pardubice, útok kontra obrana

Znojmo vs. Pardubice, útok kontra obrana Z n o j m o - Náš zápas s Pardubicemi v rámci 7. kola Fotbalové národní ligy nabídne zajímavé srovnání. My disponujeme nejlepší ofenzivou dle počtu vstřelených branek, Pardubice zase nejlepší defenzivou. Dalším bodem pak bude prolomení domácích nezdarů, budeme bojovat o první body v domácím prostředí. Utkání začíná v neděli již v 15:00.

 
 
 

S nadsázkou by se dalo říct, že v Pardubicích proběhla v létě rudá revoluce. Na trenérské kormidlo totiž usedl bývalý trenér A-týmu a B-týmu Sparty Martin Hašek a přivedl si do východočeského města několik svých svěřenců právě z pražského klubu. Bylo to samozřejmě dáno i novou dohodou, právě se Spartou totiž od nové sezóny Pardubice spolupracují. Nutno dodat, že Haškovým svěřencům se po sedmi kolech daří skvěle.

1.SC Znojmo FK - FK Pardubice
Neděle 21.9.2014 (15:00 hod.)

Pardubice se nenápadně vyšplhaly v tabulce do vrchních pater, i když je nutno dodat, že zde je situace nesmírně vyrovnaná. Nezpochybnitelným faktem však je, že pardubický tým doposud ještě neprohrál. Společně s Táborskem je jediným celkem, který se může touto bilancí pochlubit.

Východočeši sází především na kvalitní defenzivu, o to větším překvapením je, že na těchto postech najdeme mladé hráče. Průměrný věk obranné čtveřice Kakrda, Vencl, Bederka, Vondra je pod 21 let! Tato sázka se ovšem vyplácí nad míru. Pardubice disponují co do počtu inkasovaných branek nejlepší obranou v lize - 3 obdržené branky.

V kontrastu s obranu je však trochu ofenziva, jeden vstřelený gól na zápas není mnoho. Pardubicím to však na body stačí, a to je hlavní. Pochopitelně by však svěřenci trenéra Haška rádi tuto statistiku vylepšili. Východočeši také mohou trochu sázet na to, že jim to proti nám poměrně jde. V sezóně 2012/13 sice ve Znojmě prohráli, ale výsledek byl těsný 3:2. V posledním kole pak už proti jistému vítězi FNL slavili výhru 3:1.

Trenéři před zápasem

OLDŘICH MACHALA (ZNOJMO) - Mám Pardubice nasledované, je to mužstvo, které hraje hodně za balónem. Tým, který hraje na brejkové situace, klade velký důraz na organizaci hry. Určitě budou čekat na naše chyby a možnosti k brejkům.

MARTIN HAŠEK (PARDUBICE) - Je za námi jen pětina soutěže, ale máme nejméně obdržených branek, takže z tohoto pohledu to kluci zvládají. Pevně věřím, že tohle vydrží bez nějakých výraznějších výkyvů i dál (zdroj: Pavel Ryšavý/Pardubický Deník)

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2012-2013 Znojmo - Pardubice 3:2 (2:0)
2012-2013 Pardubice - Znojmo 3:1 (1:1)

Stěžejní hráči soupeře

Luděk Frydrych Ondřej Vencl Jiří Bederka Radim Fikejz

Porovnání týmů

7. místo v tabulce 10 bodů
12:10 skóre 2 góly na zápas
2 čistá konta V-P-V-P-R forma
1 červená karta 0 bodů doma
6. místo v tabulce 10 bodů
6:3 skóre 1 gól na zápas
3 čistá konta R-R-R-V-V forma
0 červených karet 5 bodů venku

Machala: Od Pardubic očekávám pečlivou defenzívu a hru na brejky

Doufám, že doma už konečně přijdou body, věří David Ledecký

Delegace rozhodčích na utkání s Pardubicemi

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies