SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Znojemský deník před utkáním s Mostem: Dvě výhry, pak dovolená

Znojemský deník před utkáním s Mostem: Dvě výhry, pak dovolená Z n o j m o - V neděli od 17:00 budeme hostit v předposledním domácím utkání Fotbalové národní ligy Baník Most. Již tradičně se nadcházejícímu utkání věnoval v článku Znojemský deník. Můžete si tak v textu Adama Havla přečíst postřehy k blížícímu se zápasu od našeho obránce Romana Hříbka a kanonýra Libora Žondry.

 
 
 

Zdá se, že dvě kola před koncem už není o co hrát, jenže opak je pravdou. Znojemští fotbalisté se chtějí rozloučit s fanoušky vítězně. „Nic nepodceníme, i když jde papírově o slabší soupeře. Nejenže hrajeme o prémie, chceme diváky potěšit výhrami,“ prohlašuje znojemský obránce >Roman Hříbek.

Ne vždy však hrají rozhodující roli papírové předpoklady. O tom se Znojemští přesvědčili na podzim, v Mostě prohráli 0:2. „Určitě nepůjde o snadný zápas. Hráči Severočechů nedávají svou kůži lacino. Záleží jen na nás, jak se připravíme a přistoupíme k zápasu,“ povídá útočník Libor Žondra. „Nesmíme se už vidět na dovolené, ještě dvě utkání musíme pořádně zabrat a urvat šest bodů,“ dodává střelec už osmi branek v této sezoně.

CELÝ ROZHOVOR NA WEBU ZNOJEMSKY.DENIK.CZ

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies