SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Trenér Grmela: Na Most se připravujeme jako na každého jiného soupeře

Trenér Grmela: Na Most se připravujeme jako na každého jiného soupeře Z n o j m o - V neděli přivítáme v domácím prostředí v rámci 29. kola Fotbalové národní ligy již sestupující FK Baník Most. Trenér Ludevít Grmela ale rozhodně nebere Most na lehkou váhu a jasně zdůrazňuje, že se na něj náš tým připravuje jako na kteréhokoliv jiného. Zároveň podotkl, že i v tomto utkání bude platit trend zkoušení mladých hráčů.

 
 
 

V neděli nás čeká předposlední utkání sezóny. Do Znojma přijede Most, který se jarem doslova protrápil. Co říci k tomuto soupeři?
Připravujeme se na něj a díváme jako na každého jiného soupeře. Je to sice jedno z mužstev, které je už sestupující, ale o to lépe se mu bude hrát, protože bude uvolněné a pod žádným tlakem. Mostečtí hráči si půjdou zahrát fotbal, což je vždy nepříjemné. My budeme pokračovat v linii, kterou jsme nastoupili v posledních zápasech, budeme zkoušet mladé hráče, aby si chytli svoji šanci na příští sezónu.

V Mostu působí tři hráči, které jste vedl při svém působením ve Zbrojovce Brno - Avdić, Fall, Šural...
Jsou to v podstatě dva obránci (Avdić, Šural pozn. red.), Fall je záložník. Most to ale v poslední době hodně protáčí. Pravidelně hraje v základní sestavě v posledních utkáních pouze mladý Šury (Jakub Šural pozn. red.). Je otázkou jaké rozestavení a sestavu Most ve svém předposledním zápase zvolí, jestli jsou v plné sestavě a zda tedy zmínění hráči nastoupí.

1.SC Znojmo FK - FK Baník Most
Neděle 24.5.2015 (17:00 hod.)
 
 
 
 
Zápasový servis
fotogalerie
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies