SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Závěr letošního ročníku MSFL odehrajeme v Uherském Brodu!

Závěr letošního ročníku MSFL odehrajeme v Uherském Brodu! Z N O J M O - Pohled do kalendáře v půli června znamená jediné - budeme mít za sebou další sezonu v MSFL. Než si ale počkáme na tu další ve třetí nejvyšší soutěži v Česku, je třeba ještě odehrát jeden zápas a to na půdě soupeře v jihovýchodním koutku - v Uherském Brodu.

 
 
 

Našim borcům se v minulém kole podařilo prolomit šňůru zápasů bez výhry a po výhře 4:3 nad Otrokovicemi jdeme plni naděje i na půdu našeho posledního soupeře. Ten měl v minulém kole volno, ale předtím se radoval také z výhry 3:0 nad sestoupivší Jihlavou 3:0.

Ve středu pak Uherský Brod sehraje ještě zápas v Rosicích, kdežto naši hráči si svoje poslední kolo předehráli již dříve. Aktuálně jsou oba sobotní soupeři v tabulce na tom bodově stejně, získali jich 35. V tabulce aktuální formy z posledních deseti zápasů jsou na tom také oba stejně - 14 bodů.

Vzájemná bilance čtyř zápasů od roku 2018 vyznívá v náš prospěch - dvakrát jsme vyhráli - vždy doma a v Uherském Brodu jsme před třemi lety remizovali 3:3 a předloni prohráli 2:3. Ten poslední vzájemný duel jsme sehráli ke konci podzimu 7.11. O výhru 4:1 se postaral dvěma brankami David Moučka, z penalty David Štrombach a o úvodní branku pak Matheus Gonçalves.

O velkou poctu stále může hrát náš Tomáš Okleštěk, který se v tabulce střelců dělí o druhé místo se 17 brankami a na 1.místo mu chybí jediná trefa! Nejlepší střelcem soupeře je s devíti brankami dvaadvacetiltý Robin Josefík, odchovanec, který ale v posledních třech zápasech nehrál.

Budeme moc rádi, když přijedete naše fotbalisty povzbudit, pokud to nepůjde, můžete fandit u videopřenosu na tvcom.cz, který zajišťuje domácí klub nebo u textového onlajn přenosu na onlajny.cz. Odkazy najdete na hlavní stránce našeho webu. A samozřejmě nejaktuálněji na našem klubovém Twitteru a Facebooku.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies