FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Začíná MSFL! Na úvod jedeme do Kroměříže

Začíná MSFL! Na úvod jedeme do Kroměříže Z N O J M O - Po dvou předcházejících nedohraných sezonách vinou covidu se dnes rozbíhá nový ročník MSFL, který, věřme, proběhne úplně celý a s dobrým koncem pro nás. Zítra - v sobotu - navečer se představíme na Hané, na půdě jednoho z favoritů soutěže.

 
 
 

Kroměřížští borci odehráli během přípravy 8 přátelských utkání. Pět zápasů dokázali zlomit na svoji stranu a zápas vyhrát. Ve dvou případech ze hřiště odcházeli jako poražení a jednou remizovali. A právě remízu si do historie připsali s prvoligovým Baníkem Ostrava, se kterým uhráli výsledek 1:1. Jejich nejvyšší výhrou přípravy byl předposlední odehraný zápas, kdy porazili svého nadcházejícího soupeře z MSFL – Blansko, poměrem 6:2. V generálce zdolala Kroměříž taktéž svého soupeře z ligy – Zlín B. Tomu nedala šanci a zvítězila jasně 3:0. V minulém ročníku MSFL skončila s 11 odehranými zápasy na 4. pozici se ziskem 20 bodů. Z těchto jedenácti zápasů si jen jednou neodnášela ze hřiště žádné body. Nejlepším střelcem tamního klubu byl útočník Marián Kovář s pěti zářezy.

Náš tým po předčasném ukončení minulé sezóny obměnil trenéra, když za Milana Volfa přišel David Langer. Přípravu jsme začali o něco dříve než jiní protivníci, a tak jsme stihli odehrát 13 utkání. Šest zápasů jsme nedokázali vyhrát, naopak čtyři se nám výsledkově povedly a ve třech se o vítězi nerozhodlo. Nejvyšší výhra přípravy byla v Moravském Krumlově a to 9:1. Svěřenci trenéra Langera změřili také během svého soustředění síly s druholigovým Táborskem, se kterým jsme uhráli remízu 2:2. Naše poslední odehrané utkání bylo v rámci předkola MOL Cupu, kdy jsme na půdě Staré Říše zvítězili vysoko 5:0 a v prvním kole se tak potkáme v polovině srpna s druholigovou brněnskou Líšní.

Poslední dva zápasy v MSFL vyhrál náš soupeř - loni v říjnu u nás 3:1 a předtím o rok dříve v Kroměříži 4:0. Vraťme se k tomu poslednímu. Kroměříž vedla 2:0, 3 minuty před koncem základní hrací doby snížil František Malár, ale minutu na to si zpět pro tým dvougólové vedení vystřelil Matěj Votava. Pokud bychom šli zpětně časem na třetí nejnovější vzájemný duel je už šest let starý, přípravný a v něm jsme vyhráli 2:1. V sezoně 2009/10, kdy najdeme další dva vzájemné duely, skončily oba 0:0. Naposledy jsme tedy v mistrovském střetnutí porazili Kroměříž 7.9.2008 a to 2:1.

Sobotní zápas začíná v sobotu 30.07.2021 od 17:00 a můžete jej sledovat a povzbudit náš tým přímo na stadionu soupeře v Obvodové ulici. Kdo nemůže být přítomen, má možnost sledovat přímý přenos na tvcom.cz či textový přenos na onlajny.cz. Samozřejmě na klubovém Twitteru budeme přinášet změny stavu, karty, případně střídání.

 
 
 
 
Zápasový servis

Preview

Reportáž

Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin