Vyloučení Štrombiho se nedá nazvat ani klukovinou, uznal Cihlář. Ten si nenechal líbit chování trenéra Brna

Vyloučení Štrombiho se nedá nazvat ani klukovinou, uznal Cihlář. Ten si nenechal líbit chování trenéra Brna Z N O J M O - Kapitán opouští loď jako poslední. V případě Tomáše Cihláře se jednalo o posledního hráče našeho výběru, který ze hřiště kráčel do útrob stadionu. V nich se zkušený fotbalista rozpovídal o červené kartě Davida Štrombacha, včetně následných strkanic. Cihlář však mluvil také o prohře s brněnským rivalem.

 
 
 

Tome, asi se shodneme, že Brno vyhrálo zaslouženě…
Zaslouženě určitě vyhrálo. Když to vezmu, tak jsme neohrozili jejich bránu. Zbrojovka tam měla střely, závary, hodně rohů a podobně. V prvním poločase jsme jim to hodně usnadnili, byli jsme bez pohybu. Do druhé půle jsme si řekli, že už nemáme co ztratit a že na ně vlítneme. Bylo to hodně o soubojích. Ty jsme v prvním poločase prohrávali, dostali jsme gól a oni si výhru pak uhráli.

Jak jsi viděl jediný gól zápasu ze svého pohledu?
Kůča (Jakub Kučera pozn. red.) svedl souboj s Tondou Růskem, ten si míč sekl na druhou stranu a přes nás nacentroval. Ve vápně se celé prodloužilo a jejich hráč to z voleje trefil k tyči.

Mohla výhra Brna pramenit z toho, že bylo důraznější, možná více motivované?
Neřekl bych, že byli více motivovaní, bylo to derby a namotivovaní byli všichni. V první půlce jsme neměli odražené balóny ze středu. Nenahráli jsme si třikrát za sebou. Viděl bych to spíše, že to bylo dané tímhle.

Přibližně po hodině zápasu jsi s protihráčem Brna měl ostřejší souboj…
Oba jsme šli do skluzu. Rozhodčí to mohl písknout takto, ale i na druhou stranu. Více na to říci nemůžu.

Po tomto střetu jste si trenérem soupeře něco vyříkávali…
Trenér Šustr (Pavel Šustr – pozn. red.) tam začal řvát. Nejsem dvanáctiletý kluk, abych si to od něj nechal líbit. Ještě mi říká, že si to můžeme vyříkat venku. Jako nemám s tím problém. (s úsměvem) Tohle bylo od něj za hranou.

Zažíváš podobné situace často?
Něco se prohodí. Proti tomu nic nemám. Ale aby po mně řval jako po nějakém děcku, to je zas trošičku jiné.

Byls také zamotaný u situace, kdy padla červená karta…
V první řadě musím říci, že Štrombi (David Štrombach pozn. red.) by zasloužil. Nedá se ani nazvat klukovinou, bylo to za hranou. Na druhou stranu nemůžeme nechat, aby po sobě začali strkat. Pak už to byla taková strkanice. Od Štrombiho se však tohle nemůže stát.

Myslíš, že některý z borců soupeře si během strkanice zasloužil červenou kartu? Jeden z našich hráčů se objevil na zemi….
To byl zase Štrombi. Nic extra ostrého tam nebylo. Žlutou kartu bych za to dal, na červenou se nejevilo. Jediné, co tam bylo, tak Štrombi byl faulovaný zezadu, ale nebylo to nic hrozného. Pak to neunesl.

Divil ses, že i brankáři obdrželi žluté karty? Tonda Buček tam přiběhl až na poslední chvíli…
Přímo jsem neviděl, jestli do sebe strčili. Byla to už vyhrocená situace, že každý strkal do každého. K tomu vůbec ovšem nemělo nějak dojít.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • 1903: Nikdo sem nepůjde. Tunka neplatí a nedrží slovo. Ķaždej hráč ...
  • Mišák.z: Tak to vypadá na další sestup. My asi nemáme žádné ...
  • 1903: To se ti nesplní. Přes skandaly je zpět chorvat Goran, ...
  • JirC: Jak sem někdo může dát anketu, ve které je možnost, ...
  • robert.knebl: Tak sice tady bylo trochu ticho po pěšině, ale rád ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin