Vážím si toho, jak hráči přistupují k práci, uvedl Šturma po Ústí nad Labem. Promluvil také o Lackovi

Vážím si toho, jak hráči přistupují k práci, uvedl Šturma po Ústí nad Labem. Promluvil také o Lackovi Ú s t í n. L. - Zápas proti Ústí nad Labem dlouho vypadal nadějně. Naši hráči s favoritem drželi krok, během poslední čtvrthodinky však obdrželi dvě branky, přičemž nepomohlo ani snížení Van-Dave Harmona. Na utkání pochopitelně nechyběl ani hlavní trenér František Šturma, který se neohlížel jen za samotným duelem, rovněž však prozradil, jak to vypadá s dvojicí Nicolas Hlůže, Matúš Lacko. Šturma po Ústí nad Labem mluvil:

 
 
 

o prohře 1:2…
Věděli jsme, že Ústí má rychlostní typy hráčů, že hrají velice dobrý fotbal. Přizpůsobili jsme tomu taktiku, nechtěli jsme to moc otevírat, vycházeli jsme z dobré defenzívy. Chtěli jsme hrozit brejky, což se nám, dá se říci, dařilo. Ústí mělo více míč na kopačkách, ale do stavu 0:0 si v podstatě nevytvořilo žádné velké šance. Někdy okolo té pětasedmdesáté minuty jsme udělali chybu, dobře jsme nedostoupili hráče, který odcentroval, a dostali jsme gól. Do konce zbývalo nějakých patnáct minut, vsadili jsme vabank, chtěli jsme přivézt alespoň bod. Dopředu jsme dali tři útočníky, ke konci jsme hráli na čtyři. Soupeř nám dal druhou branku, v tom tlaku, který jsme měli, se nám poté pouze podařilo zkorigovat výsledek na 1:2. Co se týče celkového přístupu a práce hráčů, tak jsem stoprocentně spokojený. V klubu pracujeme v omezeném režimu. Kluci se i tak soustředili na zápas, pracovali na sto procent. Za přístup a výkon jim děkuji, ale na body to bohužel nestačilo. Udělali jsme chybu, prohráli jsme. V tomto hodně omezeném režimu, ve kterém pracujeme dva měsíce, tak chlapcům musím jen poděkovat. Vážím si toho, jak v každodenním režimu přistupují k práci.

o Nicolasi Hlůžem a Matúši Lackovi…
Nicolas Hlůže byl na injekci s výživou, protože má povolený přední křížový sval. Byl v Praze u pana Nováka, který byl doktor u české fotbalové reprezentace. Dal mu výživu, plazmu. Čtrnáct dní se vůbec nesměl pohybovat, aby plazma zabrala. V sobotu již začíná znovu trénovat. Musíme mu postupně přidávat dávky. Je to hráč, který i přes bolest a problémy, které měl, odtrénoval téměř vše, až na zmíněných čtrnáct dní to má od doktora zakázáno. Šel přes bolest, trénoval, chtěl nám všem pomoci. Bohužel zdravotní stav ho nepustil do větší zátěže, protože ho to bolelo.
Co se týče Matúše Lacka. Hráč je zdravý, byl na pěti vyšetřeních. Jak ve Znojmě, tak v Brně u specialistů. Máme všechna potvrzení, že je zdráv. Hráč však dle svého vyjádření má stále zdravotní problém. Měsíc a půl se vůbec nemůže zapojit do tréninkového procesu ani do zápasu.

o Davidu Helískovi, který byl v posledních dvou zápasech pouze na lavičce…
Do utkání nezasáhl ohledně taktiky a výběru soupeře. David svědomitě pracuje, není tam žádný problém. Proti soupeřům jsme zvolili jiný typ hráčů.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • 1903: Nikdo sem nepůjde. Tunka neplatí a nedrží slovo. Ķaždej hráč ...
  • Mišák.z: Tak to vypadá na další sestup. My asi nemáme žádné ...
  • 1903: To se ti nesplní. Přes skandaly je zpět chorvat Goran, ...
  • JirC: Jak sem někdo může dát anketu, ve které je možnost, ...
  • robert.knebl: Tak sice tady bylo trochu ticho po pěšině, ale rád ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin