FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekFC Zlínsko, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

V rámci 2.kola Mol cupu přijede do Znojma druholigový Prostějov!

V rámci 2.kola Mol cupu přijede do Znojma druholigový Prostějov! Z N O J M O - Velmi zajímavý duel, který mže být velmi vyrovnaný postaví proti sobě dva týmy, kterým se v jejich soutěžích až tak nedaří, ale v poháru ani jeden ještě neinkasoval branku. Co rozhodne tentokrát?

 
 
 

1.SC Znojmo FK

v tomto ročníku Mol Cupu ještě neinkasovalo branku. Na půdách divizních soupěřů vyhrálo 2:0 po prodloužení ve Staré Říši a 3:0 ve Žďáru nad Sázavou. Jak se mu povede poroti druholigovému soupeři, který zaujímá aktuálně ve F:NL předposlední sestupovou pozici?

1.SK PRostějov, FK

bylo tím týmem, který v minulém kole Mol Cupu vytvořil rekord v počtu vstřelených branek. Na půdě divizního Řepiště, za které ale nastoupili dorostenci a hráči B-mužstva, hrajícího běžně nejnižší soutěže, zvítězil jasně 26:0. Jak se mu bude dařit na půdě soupeře, který má v kádru jen cizince a ve své soutěži (MSFL) z pěti zápasů čtyřikrát remizoval a jednou prohrál?

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies