V prvním týmu to asi byl nejlepší výkon, řekl Koukal po Mol Cupu

V prvním týmu to asi byl nejlepší výkon, řekl Koukal po Mol Cupu L A N Ž H O T - Poprvé v bráně se letos objevil Jiří Koukal. Devatenáctiletý brankář nastoupil do zápasu Mol Cupu na hřišti TJ Sokolu Lanžhota, kde si zachytal více než dost. Ani výkon talentovaného mladíka však Znojmu k postupu do druhého kola pohárové soutěže nepomohl.

 
 
 

Od druhé poloviny zápasu to víceméně byla hra na jednu bránu. V té znojemské se musel řádně ohánět Jiří Koukal, který zneškodnil minimálně čtyři ložené šance domácího Lanžhota. V řádné hrací době ho překonal jen výborně hrající Timotej Královič, jehož střela nechytatelně zapadla pod horní tyč. „V prvním týmu to asi byl nejlepší výkon,“ rozpovídal se Koukal.

„Věděli jsme, že budou silní, že budou napadat a hecnou se. Soupeři naposledy dali 9:0,“ připomněl vysokou výhru domácího výběru proti FC Slovanu Havlíčkův Brod. „Prohráli jsme si to sami, přišla zbytečná červená karta,“ pokračoval znojemský brankář, kterého mrzelo vyloučení Patrika Martínka v rozmezí pětasedmdesáté a šestasedmdesáté minuty za dva fauly.

„Hráli jsme v deseti, prohrávali jsme 0:1. Sice dáme na 1:1, ale poté neproměníme tři penalty. To mluví za vše,“ hodnotil zbytek utkání. Sám přitom chytil dva pokutové kopy. „To je můj instinkt. Jdu podle sebe. Penalty jsem chytal už minulý rok, dostal jsem čtyři góly. My je ale neumíme kopat, nebo máme smůlu,“ dodal na závěr.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • 1903: Nikdo sem nepůjde. Tunka neplatí a nedrží slovo. Ķaždej hráč ...
  • Mišák.z: Tak to vypadá na další sestup. My asi nemáme žádné ...
  • 1903: To se ti nesplní. Přes skandaly je zpět chorvat Goran, ...
  • JirC: Jak sem někdo může dát anketu, ve které je možnost, ...
  • robert.knebl: Tak sice tady bylo trochu ticho po pěšině, ale rád ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin