FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekFC Zlínsko, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

V neděli přivítáme Varnsdorf, kterému máme z podzimu "co vracet"

V neděli přivítáme Varnsdorf, kterému máme z podzimu Z n o j m o - V rámci 22. kola přijede do Znojma čtvrtý tým tabulky Varnsdorf. Na něj nemáme s podzimu vůbec dobré vzpomínky, soupeři jsme na jeho půdě podlehli vysoko 1:4. Máme tedy Severočechům v uvozovkách co vracet. Nebude to ale samozřejmě jednoduché, Varnsdorf má skvělou sezónu a pere se o postupovou vstupenku do Synot ligy. Utkání startuje v neděli v 16:30.

 
 
 

I na jaře žije tým ze severu Čech svůj postupový sen, byť dostal drobné trhliny. Na podzim Varnsdorf ještě povýšil úspěšnou loňskou sezónu, kdy skončil na čtvrté pozici. Varnsdorfští dokázali držet krok i s velkým favoritem Sigmou Olomouc a z druhého místa ji vytrvale pronásledovali. Mezera se vytvořila až na začátku jara, kdy Slovan právě v Olomouci prohrál v zimní dohrávce.

1.SC Znojmo FK - FK Varnsdorf
Neděle 12.4.2015 (16:30 hod.)

Větší direkt však přišel ve Zlíně, kde Severočeši utržili vysokou prohru a od aktuálně nejlepšího týmu jara inkasovali šest branek. Dokázali se ovšem vrátit zpět na vítěznou vlnu a v dalším utkání nedali doma šanci poslednímu Kolínu. Druhé místo se ale Varnsdorfu přesto nepovedlo udržet, bylo to však nedobrovolně. Kvůli neduhům počasí totiž musel být minulý týden odložen vzájemný zápas se Sokolovem. Momentálně je tedy náš nedělní soupeř na čtvrtém místě s dvoubodovým odstupem na Zlín, ovšem již zmíněným utkáním k dobru.

V zimní přestávce se kádr Varnsdorfu nějak výrazně neměnil. Jedinou výraznou ztrátou byl odchod stopera Martina Kouřila do ligového Baníku Ostrava. V neděli pak bude trenér Frňka postrádat pro karty Breiteho.

NA PODZIM

FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK 4:1 (2:1)
Branky: 13. Jurča, 23. Rudnytskyy, 49. Daníček, 69. Breite – 39. Ledecký

Porovnání týmů

11. místo v tabulce 25 bodů
27:30 skóre 1,29 gólů na zápas
6 čistých kont V-P-P-V-P forma
3 červené karty 9 bodů doma
4. místo v tabulce 37 bodů
32:22 skóre 1,6 gólů na zápas
8 čistých kont V-V-R-P-V forma
1 červená karta 13 bodů venku
 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies