Utkání daly ráz úvodní rychlé branky, řekl Volf po Kroměříži

Utkání daly ráz úvodní rychlé branky, řekl Volf po Kroměříži K R O M Ě Ř Í Ž - Ani ve druhém utkání se Milan Volf nemohl radovat. Jeho svěřenci znovu nevstřelili branku, z Kroměříže si ke všemu odvezli vysokou prohru 0:4. Volfa po zápase mrzel nevydařený vstup do utkání a rychlé dvě branky domácího týmu.

This text will be replaced

Pane trenére, začátek byl z říše nepříjemného snu…
Ano, máte pravdu. Můžeme si říkat, co chceme, připravovat se na zápas. Když deset minut spíme, tak od toho se odvíjí celé utkání. Dostali jsme dvě branky hned v úvodu, dvacet minut jsme se z toho probírali. Pak jsme hru vyrovnali, koncem poločasu jsme mohli snížit na 1:2. Druhý poločas jsme nezačali špatně, v polovině jsme začali riskovat, hráli jsme na tři obránce, abychom podpořili ofenzívu. Měli jsme dvě šance, bohužel jsme je zase neproměnili. Tím, jak jsme riskovali, jsme nechali prostor pro brejky. Hráli jsme vabank, soupeř toho samozřejmě využil.

Když jste do Kroměříže přijížděli, asi jste si nepředstavoval prohru 0:4…
Porážka 0:4 je pro nás krutá, nebyli jsme zase tak špatní, jak napovídá výsledek. Utkání daly ráz úvodní rychlé branky, soupeř to pak hrál vzadu zkušeně ve více lidech. Těžko jsme se prosazovali, nedokázali jsme vstřelit ani branku.

Milan Volf mluvil také o utkání v Lanžhotě, kde hodlá dát prostor širšímu kádru.