Před zápasem: Horká půda a favorit soutěže. Kroměříž hodlá napravit zaváhání

Před zápasem: Horká půda a favorit soutěže. Kroměříž hodlá napravit zaváhání Z N O J M O - Znojemští fotbalisté v pátek sehrají druhé kolo MSFL. Od 18:00 se na hřišti SK Hanácké Slavie Kroměříž pokusí překvapit zdejší mančaft, který v loňském ročníku třetí nejvyšší soutěže skončil na čtvrtém místě. Do letošní sezóny však vstoupil prohrou na hřišti rezervního Slovácka.

 
 
 

Čtyři body chyběly Kroměříži k tomu, aby v letošní sezóně hrála FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU. Z posledních třech zápasů loňského ročníku MSFL však získala pouhé tři body za výhru proti FC Velkému Meziříčí, kde se prosadil také současný hráč našeho klubu Milan Moravec.

Dvacetiletý záložník na hostování odehrál dvanáct zápasů, přičemž se celkově trefil dvakrát. Kromě Moravce se v dresu našeho příštího soupeře objevili také Tomáš Okleštěk a brankář Filip Jícha, třiadvacetiletý strážce znojemské svatyně odchytal jedenáct utkání.

I přes odchody zůstal tým Kroměříže velmi silný. V bráně se může opřít o velmi zkušeného Zdeňka Kofroně, který poslední léta působil také v Prostějově. V Kroměříží nechybí ani Jan Silný, čtyřiadvacetiletý útočník byl loni v lednu na zkoušce ve Znojmě, kde nakonec neuspěl.

Znojemská obrana se znovu bude moci spolehnout na kapitána Muamera Avdiče, který v úvodním zápase MSFL vytvořil stoperskou dvojici s mladým Patrikem Paculou. Proti Velkému Meziříčí nastoupili další mladí jako například Michal Garčic (20 let) nebo Oleh Kvych (22 let).

V útoku poté hrozil Kenny Doublette, ve spojení s Tomášem Okleštkěm však urputnou defenzívu protivníka nedokázali přelstít. Oproti Velkému Meziříčí by je mohla čekat snadnější práce, Kroměříž v úvodním kole prohrála se Slováckem „B“ 3:4.

Zda se bude konat hubený výsledek nebo další divoké řádění Kroměříže, se dozvíme v pátek okolo osmé hodiny večerní, kdy zápas skončí.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • jomei: Sportovní sázení -Tenis - Fotbal - Velmi spolehlivé informace odkaz/ ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
  • tovei: Sportovní sázení -Tenis - Fotbal - Velmi spolehlivé informace odkaz/ ...
  • palasek.m: Co je prAVDA O PRODEJI KLUBU? a NENÍ TO TU ...
  • tomeu: Tenis ,Fotbal - velmi spolehlivé informace - sportovní sázení odkaz/ ...
  • JirkaPo: pouze chůze, chaos, bez systému, bez boje... ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin