Trenéři na tiskové konferenci po zápase Sokolov - Znojmo 3:1

Trenéři na tiskové konferenci po zápase Sokolov - Znojmo 3:1 S o k o l o v / Z n o j m o - Jak to už na tiskových konferencích po utkání, které skončí výhrou jednoho nebo druhého týmu, bývá, spokojenost byla jen na jedné straně. V případě utkání našeho týmu se Sokolovem na straně soupeře. Trenér Ludevít Grmela nebyl spokojený především s první půli, kterou dle jeho slov hráči prospali, výsledkem pak bylo vedení Sokolova. To jsme ještě dokázali v druhém dějství dohnat, posledních deset minut ale rozhodlo o výhře domácích, kteří dokázali využít přesilovku.

Ludevít Grmela (Znojmo)

Z našeho pohledu je to celkem jednoznačné. Jedeme do Sokolova den předem, chystáme se na soupeře a hned v první minutě mají domácí tutovku ze standardky. Myslím, že první půli nám kluci prospali. Nerozumím tomu a nechápu to. Tím pádem se Sokolov dostal do zaslouženého vedení 1:0. V druhé půli jsme se trochu se štěstím dostali do hry. Začali jsme být aktivnější, i když si nemyslím, že to bylo bůhví co, ale přece jen se naše hra zvedla. Se štěstím jsme vyrovnali a vše směřovalo do remízového konce. Pak bohužel vyloučení, penalta, ale tak to ve fotbale někdy bývá. Zasloužená výhra domácích.

Co říkáte na vyloučení Stáni. Bylo to přemotivovaností?
Je to mladý kluk. Nemyslím si, že to bylo nějaké úmyslné, cílené. Je to spíše o naivitě, než o tom, že by chtěl někoho trefit.

Daniel Šmejkal (Sokolov)

Jsem spokojený. Úvod utkání byl dostatečně agresivní, hodně nám pomohla první branka a první půli jsme dohráli velmi dobře. Ani do druhé půle jsme nevstoupili špatně, po jedné naší chybě jsem však dostali vyrovnávající branku. Pak už se mohlo stát cokoliv, pomohlo nám vyloučení. Po krásné akci jsme pak vybojovali penaltu a v závěru z brejkové situace přidali třetí branku. Dovolím si říct, že jsme vyhráli zaslouženě, ale za stavu 1:1 se mohlo stát cokoliv a zkrátka se to přiklonilo k nám.

Zatrnulo vám, když Znojmo vyrovnalo? Jenom přece těch výsledků 1:1 jste měli v minulých zápasech poměrně hodně...
Neříkám, že zatrnulo, ale cítil jsem, že si v utkání vedeme dobře. Nemohli jsme počítat s tím, že by nám soupeř nedal branku, protože je obrovsky nebezpečný. Jsem rád, že se utkání povedlo zvrátit na naší stranu.