SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Trenér Grmela: Zlínu se daří, ale není psáno, že tu nemůžeme bodovat

Trenér Grmela: Zlínu se daří, ale není psáno, že tu nemůžeme bodovat Z n o j m o - Bude to pro něj v jistém ohledu určitě speciální zápas. Znojmo míří v sobotu do Zlína, kde náš trenér Ludevít Grmela odehrál nespočet utkání. Řečí čísel celkově 122 zápasů! Na pro něj velice dobře známých místech to ale bude mít se svými svěřenci pořádně těžké. Zlín má skvělou formu a na jaře doposud ještě neprohrál.

 
 
 

S jakým cílem míříme do Zlína, který má na jaře výbornou formu?
I když je Zlín momentálně ve skvělé formě, tak nás nejen tabulkové a bodové postavení nutí, to co chceme vždy a všude, v každém zápase bodovat, ať už je to doma nebo venku. Uvidíme po utkání, jestli se to povede.

FC Fastav Zlín - 1.SC Znojmo FK
Sobota 18.4.2015 (18:00 hod. - Letná)

Zlín drží sérii několika výher v řadě, zlínský brankář Dostál sérii neprůstřelnosti. Jak se ale říká, každá série jednou musí skončit.
Už jsem to někde zmiňoval, že jak u nás se to jednou musí zlomit a prolomíme gólovou hráz a přestaneme smolné branky dostávat, tak to stejné platí o Zlínu z opačné strany. Jak už je dáno v otázce, jednou ta série skončit musí a my proto samozřejmě uděláme, co se dá. Všichni víme, že Zlín je momentálně v euforii, daří se mu. Nikde ale není napsáno, že odtud nemůžeme body odvézt.

Zlín má pro vás v srdci jistě speciální místo. Jak na něj vzpomínáte?
Byly to pro mě krásné roky. Dodnes zde mám plno kamarádů a do Zlína i často jezdím. Důkazem toho je, že po ukončení aktivní kariéry nebylo daleko od toho, abych se vrátil s celou rodinou do Zlína. Rád se setkávám, ať už s bývalými hráči Radkem Novákem, Ivanem Bláhou, vedoucím mužstva Jardou Fuksou a mnoho dalšími. Nechci pochopitelně na nikoho zapomenout, ale bychom tu byli velmi dlouho. Samozřejmě mám ve Zlíně mnoho kamarádů i mimo kopanou.

Ve čtvrtek jste oslavil 54. narozeniny, výhra nad Zlínem by byla určitě pěkným dárkem?<
Pokud by mi dali hráči dárek k narozeninám v podobě výhry, bylo by to samozřejmě pěkné a nebránil bych se tomu. (s úsměvem)

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies