FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Radek Vysloužil: Moje vize je jasná. Přivést do klubu silné partnery

Radek Vysloužil: Moje vize je jasná. Přivést do klubu silné partnery Z N O J M O - Majitel klubu Jiří Tunka si na přelomu roku vybral za svého nového spolupracovníka Radka Vysloužila, který se stal místopředsedou klubu. Požádali jsme jej o zodpovězení několika otázek. Odpovědi na ně by měly našim fanouškům tohoto bývalého hokejistu, který "přesedlal" na fotbal, představit:

 
 
 

Jak došlo k tomu, že vás prezident klubu oslovil?
Bylo to vesměs úplně jednoduché. Pan Tunka zvedl telefon a zavolal mi. Ale teď trochu vážně. Známe se dlouho a víme, co od sebe čekat, takže mne pan Tunka oslovil a já tuto nabídku přijal.

 

Mohl byste se našim fanouškům představit?
Jmenuji se Radek Vysloužil. Od raného věku jsem se věnoval hokeji. Většinu své hokejové kariéry jsem strávil ve Znojmě a Třebíči. Samozřejmě jsem sledoval i dění ve fotbalovém klubu 1.SC Znojmo. V každém případě se chci daleko víc fanouškům představit svou prací pro klub.

 

Máte hodně společného s hokejem, jak to, že jste "přesedlal" na fotbal?
Na fotbal jsem úplně nepřesedlal, protože v žádném případě nemám v úmyslu nazout fotbalové kopačky a snažit se něco změnit na hřišti. Někdo možná může podotknout, že fotbal a hokej jsou dva různé sporty. Z pohledu sportovního managementu jsou tyto sporty naprosto stejné. Jde hlavně o to zajistit kvalitní podmínky pro chod klubu.

 

S jakými vizemi vstupujete do klubu, jakou práci pro klub budete vykonávat?
Moje vize je jasná. Přivést do klubu silné partnery, kteří nám pomohou dosáhnout co nejlepších výsledků. Moje práce bude přetavit tyto vize v realitu.

Jaké cíle si stanovujete pro tuto sezonu? Jak pro sebe, tak i pro klub?
Cíle pro tuto sezónu jsou jasné a to je uhrát ve zbytku sezóny co nejvíce bodů a vyhnout se sestupovým starostem co nejdřív. Moje osobní cíle budou stejné každou sezónu a to zajistit kvalitní podmínky pro všechny členy našeho klubu.

 

Budete pracovat jako ředitel klubu a místopředseda klubu. Jak se budou obě funkce lišit? S kým budete nejvíce spolupracovat v klubu?
Tyto funkce se lišit určitě nebudou, protože náplň práce v těchto funkcích je prakticky totožná. A s kým budu v klubu nejvíc spolupracovat? Úplně se všemi, protože bez vzájemné spolupráce by neměla naše práce ten správný efekt. Určitě ale nebudu mluvit do práce našich trenérů, protože v tomto ohledu jsou kvalifikovanější a mají moji plnou důvěru.

 

Budete mít v popisu práce i shánět sponzory, navazovat na spolupráci s městem a dalšími institucemi - FAČR, apod.?
Ano tohle všechno bude určitě v mém popisu práce.

 

Kde byste rád viděl klub příští sezonu, za 5 let a třeba za 10 let?
Příští sezónu bych rád klub viděl na opačném pólu tabulky. Hlavní pro nás bude stabilizovat klub a vybudovat silnou kostru týmu, který se bude prezentovat na hřišti dobrými výsledky a kvalitní hrou. Kde bych klub rád viděl za 5-10 let? Pro nás jsou momentálně prioritou krátkodobé cíle a jít postupnými kroky. Podle toho bude naši práci hodnotit široká veřejnost. Samozřejmě bych nejraději klub viděl v první lize, ale pojďme postupně.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin