Pro mě osobně je to špatné, smutnil Cihlář po středeční prohře

Pro mě osobně je to špatné, smutnil Cihlář po středeční prohře Z N O J M O - Vůbec jako poslední odcházel ze hřiště. Bývalý kapitán znojemských fotbalistů Tomáš Cihlář se jen těžko odebíral do útrob stadionu, v nichž se postupně dostal k hodnocení k páté prohře v řadě. Tato prohra však byla o to bolestivější, že přišla s přímým soupeřem o záchranu ve Fortuna:Národní lize. Cihlář po FC MAS Táborsku nelehko hledal slova, kterými by vyjádřil nepříjemné chvíle.

 
 
 

„Hraji tady sedm let, předtím jsem zde byl v dorostu. Pro mě osobně je to špatné. Nikdo nechce spadnout, ještě jsou tři zápasy. Dokud je šance, tak musíme se zvednout a bojovat,“ reagoval na porážku 2:3.

Tome, je to pořád ta stejná písnička? Čtyři dny se připravujete na zápas a pak na začátku duelu se vše zbortí…
Nebylo to asi jen tím gólem. Řekli jsme si, že budeme presovat, nahánět, a tak to vůbec nebylo. Nedělali jsme, co jsme měli, a z toho pramenil i ten gól. Byla tam hlavička, nedomluvení, dávali jsme si přednost…on to vezme a jednoduše práskne na bránu, my to ještě tečujeme.

Co bylo nejvíce klíčové?
Zase jsme prohráli první poločas. Když už máme šanci, že jdeme sami na bránu, tak gól z toho nedáme. V kabině uděláme vítr, snažíme se to psychicky zvednout. Neuběhne ani pátá minuta, hráč je sám na penaltě a dá gól. Snížíme, poté je zbytečná standardka, kterou udělám. Jsem v souboji, který prohraji, je z toho 1:3. Moje chyba.

Šimon Šmehyl po utkání v Pardubicích říkal, že to je hodně o individuálních chybách. Myslíš si, že to byl tak i s Táborskem?
Vždy je to o individuálních chybách. Když někdo udělá chybu, ostatní musí zabrat a snažit se to změnit, napravit.

Po konci zápasu jste šli za fanoušky a chvíli si s nimi povídali. Šlo by uvést, co jste si říkali?
Nebylo tam nic, že bychom si vyříkávali. Bavili jsme se v klidu.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • 1903: Nikdo sem nepůjde. Tunka neplatí a nedrží slovo. Ķaždej hráč ...
  • Mišák.z: Tak to vypadá na další sestup. My asi nemáme žádné ...
  • 1903: To se ti nesplní. Přes skandaly je zpět chorvat Goran, ...
  • JirC: Jak sem někdo může dát anketu, ve které je možnost, ...
  • robert.knebl: Tak sice tady bylo trochu ticho po pěšině, ale rád ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin