Preview: FC Odra Petřkovice - 1.SC Znojmo FK

Preview: FC Odra Petřkovice - 1.SC Znojmo FK Z N O J M O - V sobotu ráno se naši borci střetnou na Ostravsku s týmem, které vystihuje žlutá barva – FC Odra Petřkovice. V Petřkovicích se hraje od 10:15, na straně soupeře bude pravděpodobně možné vidět naši bývalou brankářskou jedničku Antonína Bučka.

 
 
 

Poslední vzájemný duel našeho celku se slezkým byl v roce 2017 v MOL Cupu, kdy se nám na půdě domácích Petřkovic podařilo zvítězit po penaltách. V minulém zápase se svěřencům Filipa Smékala nedařilo. Na půdě olomoucké Sigmy prohráli 0:3. Všechny tři branky vstřelil Chytil. Naopak Znojmu se v Dolním Benešově ve vloženém 17. kole podařilo poprvé v letošní sezóně vyhrát, když v samém závěru body zajistil dorážkou Róbert Demjan.

Pozorní fanoušci si mohli také všimnout toho, že do minulého zápasu nenastoupil Tomáš Okleštěk, který se v 5. kole zranil a musel odstoupit již ve 14. minutě. Trenér Milan Volf se k jeho návratu na hřiště vyjádřil následovně – „Řekl bych, že to, než se Tomáš Okleštěk na hřiště vrátí, bude otázka týdnů.“ Uvedl pro náš web náš kouč.

V Petřkovicích se bude bojovat o další důležité body, abychom mohli stoupat v tabulce výš. Soupeř z 8. místa nám ale rozhodně nic nedá zadarmo! Tak nezapomeňte! Hrajeme v sobotu od 10:15 v Petřkovicích.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • 1903: Nikdo sem nepůjde. Tunka neplatí a nedrží slovo. Ķaždej hráč ...
  • Mišák.z: Tak to vypadá na další sestup. My asi nemáme žádné ...
  • 1903: To se ti nesplní. Přes skandaly je zpět chorvat Goran, ...
  • JirC: Jak sem někdo může dát anketu, ve které je možnost, ...
  • robert.knebl: Tak sice tady bylo trochu ticho po pěšině, ale rád ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin