FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Preview: 1.SC Znojmo FK - MFK Frýdek-Místek

Preview: 1.SC Znojmo FK - MFK Frýdek-Místek Z N O J M O - Ve středu 2.9. od 19:00 přijede na náš stadion MFK Frýdek-Místek. A opět můžete během poločasové přestávky vyhrát i nový klubový dres!

 
 
 

Svého času prvoligový a později druholigový MFK Frýdek-Místek hodlá i v této sezoně bojovat o postup do F:NL. Zatím to nemají špatně na začátku soutěže rozehrané. V prvních dvou kolech vyhráli bez obdržené branky a navíc na půdě soupeře - 2:0 na Sigmě Olomouc B a 3:0 v Otrokovicích. Pak si měl soupeř jako vedoucí tým tabulky jasně doma poradit v té době s posledním Baníkem Ostrava B, ale překvapivě podlehl 2:3. V dalším (minulém) kole pak jel opět mimo své sídlo do nedalekých Petřkovic a opět vyhrál s nulou - konkrétně 3:0. A jelikož hrají na našem hřišti a celkově počtvrté venku z prvních pěti kol, jsou jednoznačně nejlepším týmem soutěže na hřištích protivníků. Celkově je v tabulce MSFL na třetím místě s 9 body jen o bod za vedoucím duem Rosice, Hlučín. Pohled na střelce týmu soupeře v tomto ročníku napovídá, že je síla rozložena. O deset vstřelených branek se postaralo hned 8 střelců. Jen dva z nich - Tomáš Hykel a Libor Žondra se trefili dvakrát.

A jelikož druhé zmiňované jméno střelce je znojemskému fanouškovi dobře známo, stojí za to si říct, že není v kádru soupeře jediným, kdo má znojemskou minulost. Dalším z nich je Jakub Teplý (zatím má v této sezóně na svém kontě jednu branku z penalty). Třetím do trojlístku našich bývalých hráčů je Petr Zapalač. Ten se zatím střelecky v ročníku 2020/21 nezaskvěl. Exznojemští hráči patří vedle brankáře Bárty a kapitána Literáka mezi nejzkušenější hráče a jsou doplněni mladými hráči většinou kolem 20 let. Trenér Michal Hubník tak má z čeho vybírat.

Náš celek soutěž skvěle začal výhrou 3:0 v Markvartovicích, kde hrává Baník Ostrava B, pak ale přišly dvě prohry - doma s Vyškovem 0:2 a pak 0:1 v Petřkovicích. Sérii porážek jsme narušili nejprve v poháru výhrou 5:4 po prodloužení v Tasovicích (ve 2.kole přivítáme druholigovou Líšeň 2019 asi ve středu 16.9.) a pak jsme doma (nutno říci jen) remizovali s FC Dolní Benešov 0:0. Pohledem pesimisty jsme tak již ve třech zápasech řadě v MSFL neskórovali, z pohledu nenapravitelného optimisty jsme už ve dvou zápasech po sobě neprohráli.

Pohled realisty ale napoví, že ve středečním souboji budou jasnými favority hosté, ale můžeme věřit, že bychom mohli navázat na náš poslední vzájemný zápas v minulém ročníku, kdy jsme téměř před rokem přesně (konkrétně 12.9.) zvítězili 2:1! Hosté tehdy vedli, náš tým otáčel. Žádný ze střelců už nefiguruje na soupiskách středečních soupeřů.

Ještě jednou tedy připomínáme, že zápas s MFK Frýdek-Místek hrajeme ve středu 02.09. od 17:30 a že se o poločase bude hrát o nový dres našeho týmu, který opět vyhraje jako minulé domácí zápasy jeden z vás. Přijďte v hojném počtu!

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin