Preview: 1.SC Znojmo FK - FC Vysočina Jihlava B

Preview: 1.SC Znojmo FK - FC Vysočina Jihlava B Z N O J M O - V rámci 8.kola přijede do Znojma poslední celek MSFL a nováček této soutěže FC Vysočina Jihlava B. Zápas se odehraje v pátek 25.9. od 19:00 a přestože nemůže být překonán rekord kvůli hygienickým pravidlům, stále diváci dorazit mohou!

 
 
 

Náš soupeř je na posledním 18.místě, ale to nemusí nic znamenat. Jednak náš tým je jen o dvě příčky výše (i když ale o sedm bodů!), ale i proto, že už jsme jednou duel s posledním celkem tabulky zažili. Tehdy jsme hráli s FC Dolní Benešov a přestože jsme měli v tu dobu převahu, skórovat se nám nepodařilo a zápas skončil 0:0. Varováním nám navíc může být i poslední zápas našeho soupeře, který hrál na půdě našeho posledního domácího přemožitele - 1.FC Slovácko B, které u nás zvítězilo 4:1. V domácím prostředí si ale uherskohradišťské béčko s naším budoucím soupeřem poradilo až brankou ke konci zápasu a vyhrálo hubeným výsledkem 1:0!

FC Vysočina Jihlava doposud za 8 odehraných zápasů nezískala ani bod. Navíc vstřelila pouhých 5 branek, zatímco inkasovala rovných 27! V obou číslech je nejhorší v soutěži. V počtu vstřelených branek je na tom stejně jako FC Dolní Benešov. Všech pět jihlavských branek vstřelilo pět různých střelců. Tím posledním byl před 14 dny právě v domácím zápase s Dolním Benešovem Tomáš Franěk. Jen v prvním zápase sezony dal náš soupeř dvě branky, jinak to byla jen jedna nebo žádná. V Uničově, kde my jsme v minulém kole prohráli 2:6, prohrála FC Vysočina Jihlava B 0:8! Kromě toho utrpěl náš nejbližší protivník ještě jednu vyšší prohru a to v dohrávce 1.kola v Rosicích.

Tým soupeře se skládá z hráčů kolem 19 let a sbírá zkušenosti. Uvidíme, jaké si posbírá na našem hřišti. My budeme věřit, že ještě v tomto kole nebude bodovat.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin