FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Preview: 1.SC Znojmo FK - 1.FC Slovácko B

Preview: 1.SC Znojmo FK - 1.FC Slovácko B Z N O J M O - Netradičně v sobotu 12.9. večer od 19:00 přijede na náš stadion 1.FC Slovácko B. A opět můžete během poločasové přestávky vyhrát i nový klubový dres!

 
 
 

Za běžných let by se zápas konal v době Znojemského historického vinobraní. Letos to jsou "jen" vinařské tripy, ale i tak burčák teče proudem :) Rovněž náš soupeř z Uherského Hradiště pochází samozřejmě z vinařského kraje a můžeme asi hodiny polemizovat o tom, kde se rodí lepší víno :) To sice budou moci posoudit naši fanoušci, kteří jistě věří nejen našemu vínu, ale i týmu, ale naši fotbalisté změří síly především s mladíky Slovácka na poli fotbalovém.

Jak jste asi zaznamenali, přispěli včera naši fotbalisté spolu s Orli Znojmo, brněnským hokejovým klubem a dalšími svou krví v Nemocnici Znojmo a darovali tu nejcennější tekutinu, ve které možná ještě kolovala pravá fotbalová radost ze středečních třech bodů po výhře nad FC Viktoria Otrokovice, spolek 3:1. Věřme, že to jistě ani v sobotu nebude bezkrevný výkon a že se nám podaří vyhrát doma podruhé za sebou.

Zabránit nám v tom ale bude chtít pátý celek tabulky. Má o tři body více a pokud jej porazíme dvoubrankovým vítězstvím či vyšším, dostaneme se v pořadí před něj, podobně jako se nám to podařilo ve středu po výhře nad týmem ze Zlínského kraje a menšího města obuvi. Ostatně i 1.FC Slovácko B je ze stejného kraje. Vedle vedoucího Hlučína jako jediné dva týmy doposud po šesti odehraných kolech nepoznal náš nejbližší soupeř hořkost porážky. Má stejný počet výher jako my, ale je aktuálním remízovým králem soutěže se čtyřmi nerozhodnými výsledky, kterých dosáhl jednak v prvních třech kolech na půdě FC Fastav Zlín B, doma s vedoucím FC Hlučín, v Novém Městě na Moravě a naposledy i v minulém kole v Uherském Brodu. Mezitím doma porazil MFK Vyškov jasně 4:1 a v Dolním Benešově vyhrál 1:0. Doposud tedy nastřílel 7 branek, což je 6.-8.nejhorší útok soutěže. Naopak dostal pouhopouhé 3 branky, což znamená po Hlučínu druhou až třetí nejlepší obranu spolu s jeho posledním soupeřem ze stejného kraje.

Nejlepším střelcem našeho soupeře se třemi brankami je sedmadvacetiletý útočník Jan Kliment, který už rovněž nasbíral nějaké minuty v nejvyšší soutěži. O všechny tři branky se postaral v jediném zápase, ve kterém za béčko nastoupil a šlo o výhru nad Vyškovem. Do dalších zápasů MSFL již v této sezoně nenastoupil. O další branky už se postarali jen jednogóloví střelci: Michal Suchý, Dominik Kostka, Filip Kubala a Filip Vecheta. Trenérem je Jiří Saňák.

Asi stojí za to připomenout, že jsme se soupeřem vyhráli posledních 6 vzájemných zápasů a naposledy jsme odcházeli poraženi před 14 lety! Vyhráli jsme i poslední vzájemný zápas, který jsme spolu sehráli. Jednalo se o duel v Kunovicích, kde náš soupeř hrává. Zhruba před rokem jsme tam ještě v 70.minutě prohrávali 0:2, pak se ale trefil Radim Pohanka, o dvě minuty později z penalty Muamer Avdić a až v nastavení zápasu se opět trefil a otočil Radim Pohanka! Za soupeře tehdy ještě do 66.minuty za stavu 2:0 nastupoval Martin Řehola, který letos v srpnu přestoupil k nám a bude tak mít o motivaci postaráno.

Ještě jednou tedy připomínáme, že zápas s 1.FC Slovácko B hrajeme v sobotu 12.09. od 19:00 a že se o poločase bude znovu hrát o další nový dres našeho týmu. Přijďte v hojném počtu!

 
 
 
 
Zápasový servis

Preview

Reportáž

Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin