FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Před zápasem: Netradiční den, netradiční čas. Přijede rezerva Olomouce s posilami?

Před zápasem: Netradiční den, netradiční čas. Přijede rezerva Olomouce s posilami? Z N O J M O - Netradičně v sobotu se na znojemském stadionu odehraje zápas MSFL. Po středečním MOL Cup naši hráči přivítají „B“ Olomouce, se kterou v generálce remízovali 0:0. Znojemští fotbalisté v dosavadním ročníku třetí ligy nevstřelili ani branku, klub z Hané ve druhém kole vysoko porazil další „B“ ze Slovácka. Utkání začne v 16:30.

 
 
 

Vstup do sezóny 2019/2020 se znojemským hráčům nevydařil. V úvodních dvou kolech MSFL prohráli s FC Velkým Meziříčím 0:1, na půdě SK Hanácké Slavie Kroměříž po špatném začátku schytali porážku 0:4.

Horší výsledky byly stvrzeny na hřišti divizního TJ Sokolu Lanžhota, kde pouze zásluhou fantasticky chytajícího Jiřího Koukala nebylo rozhodnuto již po řádné hrací době. Naději nedal ani první gól v letošním ročníku, který se dostavil v osmaosmdesáté minutě z kopačky Oklešťka. Zkušený záložník však stejně jako Doublette a Avdič neproměnil pokutový kop, na znojemské straně byl úspěšný jen navrátivší Oleksiy Cheredea.

Necelé tři dny tak měl trenérský štáb Milan Volf, Leoš Kalvoda k tomu, aby připravil svěřence na nepříjemného soupeře SK Sigmu Olomouc „B“. „Musíme se dát nějak dohromady, abychom to dostali z hlav, což bude těžké. Musíme si uvědomit, že bez nasazení, důrazu a sebeobětování se nedá vyhrát a nic uhrát. To prostě nejde, aby si hráči šli zakopat a báli se toho,“ řekl Volf po Lanžhotě.

Proti rezervě Olomouce se naši hráči ukázali týden před zahájením MSFL a připsali si remízu 0:0. Do zápasu tehdy vyběhla stejná základní jedenáctka, která se proháněla v úvodních dvou zápasech třetí nejvyšší soutěže. Na straně hanáckého výběru jsme mohli například vypozorovat zkušeného Milana Kerbra.

V sobotu však ještě v pozdější čas hraje „A“ Olomouce, a tak se nedá očekávat, že by zkušenější hráči posílili „B“. „Kluci se na zápas těší a chtějí ukázat co v nich je. A to je v pořádku,“ prohlásil pro web Sigmy Olomouc hlavní trenér zdejší rezervy Augustín Chromý, který byl u prohry na půdě MFK Frýdku-Místku 1:3 a výhry nad „B“ Slovácka 8:0.

I přes patrnou účast mladšího výběru nečeká znojemské hráče snadný úkol. K prvnímu ligovému gólu a také prvním bodům budou potřebovat vaši podporu.

Tak nezapomeňte, začíná se v 16:30!

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin