Před zápasem: Netradiční den, netradiční čas. Přijede rezerva Olomouce s posilami?

Před zápasem: Netradiční den, netradiční čas. Přijede rezerva Olomouce s posilami? Z N O J M O - Netradičně v sobotu se na znojemském stadionu odehraje zápas MSFL. Po středečním MOL Cup naši hráči přivítají „B“ Olomouce, se kterou v generálce remízovali 0:0. Znojemští fotbalisté v dosavadním ročníku třetí ligy nevstřelili ani branku, klub z Hané ve druhém kole vysoko porazil další „B“ ze Slovácka. Utkání začne v 16:30.

 
 
 

Vstup do sezóny 2019/2020 se znojemským hráčům nevydařil. V úvodních dvou kolech MSFL prohráli s FC Velkým Meziříčím 0:1, na půdě SK Hanácké Slavie Kroměříž po špatném začátku schytali porážku 0:4.

Horší výsledky byly stvrzeny na hřišti divizního TJ Sokolu Lanžhota, kde pouze zásluhou fantasticky chytajícího Jiřího Koukala nebylo rozhodnuto již po řádné hrací době. Naději nedal ani první gól v letošním ročníku, který se dostavil v osmaosmdesáté minutě z kopačky Oklešťka. Zkušený záložník však stejně jako Doublette a Avdič neproměnil pokutový kop, na znojemské straně byl úspěšný jen navrátivší Oleksiy Cheredea.

Necelé tři dny tak měl trenérský štáb Milan Volf, Leoš Kalvoda k tomu, aby připravil svěřence na nepříjemného soupeře SK Sigmu Olomouc „B“. „Musíme se dát nějak dohromady, abychom to dostali z hlav, což bude těžké. Musíme si uvědomit, že bez nasazení, důrazu a sebeobětování se nedá vyhrát a nic uhrát. To prostě nejde, aby si hráči šli zakopat a báli se toho,“ řekl Volf po Lanžhotě.

Proti rezervě Olomouce se naši hráči ukázali týden před zahájením MSFL a připsali si remízu 0:0. Do zápasu tehdy vyběhla stejná základní jedenáctka, která se proháněla v úvodních dvou zápasech třetí nejvyšší soutěže. Na straně hanáckého výběru jsme mohli například vypozorovat zkušeného Milana Kerbra.

V sobotu však ještě v pozdější čas hraje „A“ Olomouce, a tak se nedá očekávat, že by zkušenější hráči posílili „B“. „Kluci se na zápas těší a chtějí ukázat co v nich je. A to je v pořádku,“ prohlásil pro web Sigmy Olomouc hlavní trenér zdejší rezervy Augustín Chromý, který byl u prohry na půdě MFK Frýdku-Místku 1:3 a výhry nad „B“ Slovácka 8:0.

I přes patrnou účast mladšího výběru nečeká znojemské hráče snadný úkol. K prvnímu ligovému gólu a také prvním bodům budou potřebovat vaši podporu.

Tak nezapomeňte, začíná se v 16:30!

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • 1903: Nikdo sem nepůjde. Tunka neplatí a nedrží slovo. Ķaždej hráč ...
  • Mišák.z: Tak to vypadá na další sestup. My asi nemáme žádné ...
  • 1903: To se ti nesplní. Přes skandaly je zpět chorvat Goran, ...
  • JirC: Jak sem někdo může dát anketu, ve které je možnost, ...
  • robert.knebl: Tak sice tady bylo trochu ticho po pěšině, ale rád ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin