Nenecháme tam ani polovinu co v přípravě, hlesl Krula po sobotní prohře

Nenecháme tam ani polovinu co v přípravě, hlesl Krula po sobotní prohře Z N O J M O - Do zápasu naskočil z lavičky, ani jeho útočné výpady však gól nepřinesly. Filip Krula se po úvodních jednatřiceti minutách ve dvou zápasech podíval proti Sigmě Olomouc „B“ na druhý poločas, po kterém se pro náš web rozpovídal o nevydařeném vstupu znojemských hráčů do nové sezóny.

 
 
 

Filipe, přišla třetí prohra v řadě, potřetí se nevstřelil ani gól. Čemu především připisuješ, že góly nepadají?
Máme slabou přechodovou fázi. Nemáme odražené balóny, nedoplňujeme se. Musíme ještě trénovat a zlepšit se. Třeba to nějak půjde a zlepší se to.

Je to přímo záložníky, že nevytváří šance, nebo celým týmem?
Celý tým musí. Řekneme, že tam necháme všechno, ale nenecháme tady ani polovinu co na začátku. V přípravě se bojovalo, teď se nebojuje. Nevím, co se děje.

Nejen během dnešního zápasu bylo moc nepřesností. To už možná není nervozitou, jsou za námi tři kola MSFL a v Lanžhotě se hrálo podobně…
Záleží, jak kdo. Když se podíváte třeba na Tomáše Oklešťka, tak on si jde pro několik balónů, někdy zkazí. A co se stane, nic. Někdo se bojí pro balón jít, pak ho zkazí. Když se bojíte, tak ho zkazíte. To znám, měl jsem to také tak, radil jsem se s trenéry. Musí se jít do toho s tím, že něco udělá. Když ztratí, tak se nic neděje. Je tam dalších deset hráčů. Buď se to vybojuje, nebo při nejhorším padne gól.

Začíná být tahle situace již o hlavě, že se bojíte zkazit přihrávku? Je to trochu jako domeček z karet…
Po zápase nás to štve. Pak se na to zapomene, nastaví se hlava na nový zápas a jde se od znova. Nevím, jak to mají ostatní. Teď si sám přeberu v hlavě, co jsem udělal špatně, co jsem mohl udělat lépe.

Dá se tato fáze nazvat krizí?
Krizí bych neřekl. Spíš je potřeba to trochu poladit. Buď to zlomíme, nebo ne. A nedá se nic dělat.

Co bude do dalšího kola potřeba zlepšit? Pan trenér říkal, že v Rosicích to bude těžké, mají tam zkušené hráče…
Říkáme si to pořád, bojovat. Hlavně bojovnost. Pak tam něco padne. Když už je to takhle, tak si už všichni budou na nás věřit, protože se nám nedaří. Je tam málo šancí, ve vápně většinou nejsme, je v něm málo hráčů. Ani moc centrů nelítá. Když už ano, jsme tam dva. Což je málo. Je jich tam šest, my dva, z toho těžko něco padne.

Co bys řekl ke své současné pozici? Začínáš na pozici náhradníka, tak jaké máš pokyny?
Většinou je to: „Rozběhej to tam a dej gól.“ (s úsměvem) Sám vím, co bych měl. Oživit to, snažit se, rozhýbat. Kolikrát to nevyjde. Věřím, že se prorvu do základu. Vždy se nachystám a skočím tam.

Ještě se vrátím k Líšni. Na jaře jsi tam působil, nyní se jí daří. Sleduješ to a jsi s někým v kontaktu?
Sleduji a s kluky jsem v kontaktu. Strašně jim to přeji. Byla tam parta v pohodě. Ať se jim daří, udrží to a hraje se tam druhá liga.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin