Podzim uzavíráme na hřišti Vítkovic. Klub ze středu ligy je doma postrachem soupeřů

Podzim uzavíráme na hřišti Vítkovic. Klub ze středu ligy je doma postrachem soupeřů Z N O J M O - Patnácté kolo a s ním poslední zápas podzimní části je tady. V pátek se od 17:00 naši fotbalisté budou snažit o body ve Vítkovicích, které doma vyhrály všech šest utkání, v nichž inkasovaly pouhé dva góly. Naopak znojemští hráči prohráli již čtyřikrát za sebou.

 
 
 

V letošním kalendářním roce zbývají našemu „A“ odehrát již pouhé dva duely. A ani v jednom případě se nebude jednat o lehkého protivníka, spíše naopak. Nejprve v pátek se náš výběr po čtyřech zápasech pokusí bodovat na půdě MFK Vítkovic, aby se poté na konec neúspěšné části sezóny představil doma s Hradcem Králové.

Poslední nezdar si náš celek připsal minulý pátek. I když se v zápase proti FK Baníku Sokolov prezentoval zlepšeným výkonem, tak i kvůli smolnému gólu v poslední desetiminutovce prohrál 1:2. Zásluhou ostatních výsledků se propadnul na třinácté místo, ze kterého má na patnáctou pozici dva body k dobru.

Čtvrtou výhru v sezóně by rád urval na půdě Vítkovic, osmý tým druholigové tabulky je však na své půdě dominantní. V dosavadních šesti zápasech neztratil jediný bod, přičemž se může chlubit skóre 12:2. Jeho náporu neodolal ani FK Varnsdorf.

O solidní výsledky a klidný střed tabulky se také stará hlavní trenér mužstva Jiří Balcárek, který uplynulý podzim vedl právě náš klub. Společně s ním je na lavičce odchovanec znojemského fotbalu Miroslav Paul. Trenérské duo ještě z bývalých fotbalistů „SC“ doplňuje brankář Martin Šustr, ten v sezóně 2010/2011 za Znojmo odchytal devět zápasů.

Vítkovice se můžou spoléhat na čtyřgólové Martina Maceje a Vladimíra Mišinského, ani minutu v ligovém střetnutí nevynechal stoper David Mikula. Pomůže zmíněné trio moravskému mančaftu k dalším třem domácím bodům nebo se nechá překvapit?

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • mišák.z: Vedení se mělo budovat profesionálně ,kteří mají zkušenosti i kdybych ...
  • mišák.z: Aby už nebylo pozdě na změny. ...
  • TunkaJirist: Jen pro upřesnění pán Balcárek odešel na vlastní žádost ...
  • mišák.z: Bude ten bod stačit to je málo. Táborsko vyhraje a jsme ...
  • Fridrich: SC ŽIVĚ !!!!! odkaz ...
  • mišák.z: Hoši dnes tři body *2* ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin