FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Ohlasy po FC Nitře: Teplý reaguje na produktivitu v přípravách. Kalvoda komentuje vysoký počet branek

Ohlasy po FC Nitře: Teplý reaguje na produktivitu v přípravách. Kalvoda komentuje vysoký počet branek Z N O J M O - Velkou zásluhu na remíze s FC Nitrou měl Jakub Teplý. Znojemský útočník vstřelil slovenském týmu dvě branky, čímž tak potvrdil vydařenou přípravu, ve které se prosadil ve všech zápasech. Ke středečnímu slovu se dostal také hlavní trenér Leoš Kalvoda.

 
 
 

Kubo, začal bych přímo u tvé osobní statistiky. Nitře jsi vstřelil dva góly, v přípravě ses už trefil čtyřikrát. Vše zase vypadá na přípravu, ve které se Ti bude dařit. Nemáš už strašáka, že v lize nastane změna?
Ne, to ne. Do zápasu jdu s tím, že když přijde šance, tak ji chci proměnit. Doufám, že mi to bude střílet dále. Minulou přípravu jsem měl super, branky mi tam padaly. (Jakub Teplý v předsezonní přípravě vsítil osm branek – pozn. aut.) Začala sezóna a ne a ne mi to tam spadnout. Doufám, že jsem vše už zlomil a že mi jich bude padat více.

S Nitrou jsi ke všemu měl ještě další dvě velké šance. Co bys v daných chvílích změnil?
Lehčí nohy. (se smíchem) Ve druhé půli jsem již tahal nohy. Je příprava, budu je muset odlehčit.

Co se podle tebe změnilo, že hra proti Nitře byla oproti předchozím zápasům jiná a lepší z naší strany?
Zápas jsme víceméně odehráli ve stejném složení. Když jde na hřiště druhá půlka, tak než se hráči rozběhají a chytnou tempo, tak je vždy náročnější. Možná to bylo tím. Na druhou stranu jsou čtyři obdržené góly až příliš.

V přípravě je nová posila Marciuš, už od léta je v týmu Beganovič. Jak se Ti spolupracuje se zahraničními fotbalisty?
Marciuš je tady krátce a budeme se muset s ním sehrát. Myslím si, že to půjde. S Begim se mi hraje dobře, vyhovíme si. Doufám, že nám to bude pokračovat.

Je to s Begim také o tom, že Ti sklepne hodně míčů a ty mu to pak vracíš vydařenou přihrávkou?
Jasné, dělá mi tu černou práci. Nejsem typ útočníka, který se tam s protihráči bude bít, nemám metr devadesát. Jsem spíše takový vyčůranější typ, potřebuji někoho k sobě, kdo mi bude dělat černou práci, což mi Begi dělá.

U pozápasového hodnocení se rovněž ocitl hlavní trenér Leoš Kalvoda, který před novináři reagoval:

na remízu 4:4…
Jednalo se o slušně odehraný zápas. Na obou stranách byly šance. Je pravdou, že na normální duel je těch branek moc. Ale tak pokud to tak bude padat pořád, tak proč ne.

na velký počet branek v Tipsport lize, ve třech zápasech Znojma jich padlo celkově dvacet…
Zkouší se noví hráči a mužstva nejsou sehraná. Fotbal na umělé trávě je rychlejší než na přírodní a vše je úplné jiné. Situace nahrává tomu, že padá více branek.

na Tomáše Mičolu, který se objevil v zápase s FC MAS Táborskem…
Rozhodl se sám, že už nechce pokračovat v kariéře na profesionální úrovni. Jedná se o jeho rozhodnutí a nebudu situaci komentovat.

na soustředění v chorvatském Medulinu…
Hrajeme tam s prvoligovými mančafty z Chorvatska, je tam také celek z Bosny a Hercegoviny. Máme tam kvalitní soupeře. Myslím si, že pro nás to bude jenom přínosné.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin