Na odvetu s Libercem s novým trenérem, vstupné za 40 kč

Na odvetu s Libercem s novým trenérem, vstupné za 40 kč Z n o j m o - Do osmifinálové odvety domácího poháru nebudeme vstupovat v dobré pozici. V prvním utkání jsme totiž podlehli Liberci na jeho půdě 0:6. Přesto bude duel zajímavý hned ze dvou důvodů. Bude se jednat o premiéru našeho nového trenéra Ludevíta Grmely na trenérské lavičce a na znojemský stadion se vrátí Jan Mudra, který ještě v minulé sezóně oblékal dres 1.SC. Výkop utkání je stanoven na 14:00. V článku najdete i INFORMACE O VSTUPENKÁCH.

 
 
 

Mužstvo dvou tváří, tak by se dal nazvat Liberec v této sezóně. V poháru se daří Slovanu na jedničku, důkazem toho bohužel i jasná výhra nad naším týmem minulý týden v prvním osmifinále domácího poháru. V Synot lize jsou ale Severočeši až na třináctém místě bod od sestupových pozic! Je však pravdou, že v minulém ligovém zápase to měli Liberečtí těžké. O víkendu přivítali doma ambiciózní a v této sezóně velice silný Jablonec. Přesto určitě Slovan nepotěšila vůbec první prohra s Jabloncem na vlastním stadionu. Toto derby navíc bylo od jiných odlišné tím, že bylo poprvé velice marketingově zpropagováno s nálepkou Podještědské derby.

1.SC Znojmo FK - FC Slovan Liberec
Středa 5.11.2014 (14:00 hod.)

Slovan podlehl Jablonci 0:1, měl však i velkou smůlu. Dvakrát totiž nastřelil tyč! Zbytek velkých šancí pak pochytal náš bývalý brankář Vlastimil Hrubý. I vzhledem k vysoké výhře v prvním osmifinále je tak pravděpodobné, že Liberec se bude soustředit především na nedělní důležitý záchranářský souboj v Hradci Králové.

Po prohře 0:6 v Liberci jsou naše postupové ambice na bodu mrazu. I když je ve fotbalu možné vše, smazání velkého náskoku se zdá velice nepravděpodobné. Tým také trápí marodka, dá se tak předpokládat, že by šanci mohli dostat naši mladíci. Tým premiérově povede Ludevít Grmela, do Znojma se v dresu Liberce vrátí Jan Mudra. Do osmifinálové odvety s jistotou nenastoupí Miro Kovačić, který má stop za nedělní červenou kartu s Karvinou, jež se vztahuje i na pohár.

PRVNÍ UTKÁNÍ

FC Slovan Liberec - 1.SC Znojmo FK 6:0 (6:0)
Branky: 7. a 45. Šural, 12. a 29. Frýdek, 32. Pavelka, 41. Fleišman (pen.)
ŽK: 24. Ledecký, 36. Okleštěk, 42. Stáňa
Rozhodčí: Jech – Urban, Kotalík

VSTUPENKY

VSTUPNÉ NA UTKÁNÍ S LIBERCEM JE STANOVENO NA 40 KČ, STUDENTI A DŮCHODCI ZA 20 KČ. DRŽITELÉ PERMANENTEK A DĚTI DO 15 LET V DOPROVODU DOSPĚLÉHO ZDARMA!

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • 1903: Nikdo sem nepůjde. Tunka neplatí a nedrží slovo. Ķaždej hráč ...
  • Mišák.z: Tak to vypadá na další sestup. My asi nemáme žádné ...
  • 1903: To se ti nesplní. Přes skandaly je zpět chorvat Goran, ...
  • JirC: Jak sem někdo může dát anketu, ve které je možnost, ...
  • robert.knebl: Tak sice tady bylo trochu ticho po pěšině, ale rád ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin