FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Můj gól? Alespoň to bylo dramatické, usmíval se po derby Zdeněk Mička

Můj gól? Alespoň to bylo dramatické, usmíval se po derby Zdeněk Mička T a s o v i c e - U tasovického kapitána b>Zdeňka Mičky je to podobný příběh jako u jeho spoluhráče Romana Švarce. I on byl v dresu 1.SC u postupu do první ligy a i on je i přes angažmá v Tasovicích stále spjatý s naším klubem, působí zde jako mládežnický trenér. Ve středečním pohárovém derby byl na tasovické straně nejnebezpečnějším hráčem. V první půli mu jeho hlavičku po rohu ještě Vlasta Veselý bravurně zneškodnil, Zdeněk se ale v závěru utkání gólové radosti přece jen dočkal.

 
 
 
 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin