Mančaft má budoucnost, domnívá se Kalvoda po podzimu

Z N O J M O - Závěrečné hodnocení čekalo po posledním kole na Leoše Kalvodu. Hlavní trenér znojemského týmu se nevyjádřil pouze k zápasu s FC Hradcem Králové, rovněž však zhodnotil sílu kádru. Řeč se také stočila na zimní přípravu, ve které se náš tým kromě Tipsport Cupu utká s některými slovenskými soupeři.

 
 
 
This text will be replaced

Leoš Kalvoda po šestnáctém kole mluvil:
o čtrnáctidenní pauze před zápasem s FC Hradcem Králové… Určitě bychom brali, kdybychom zápas mohli odehrát třeba hned ve středu, jelikož mužstvo bylo nabuzené. Nemůžeme se však vymlouvat, pro všechny mančafty je to stejné. Poslední zápas byl čistě remízový, i když Hradec opticky působil jako lepší mančaft. O první ligu se ještě porve. Kdybychom jako dneska (rozhovor byl pořízený v den zápasu – pozn. red.) takhle přistupovali i v ostatních zápasech, tak jsme úplně někde jinde.

o čtyřech bodech a skóre 6:0 z posledních dvou zápasů…
Perfektně nám vyšel zápas ve Vítkovicích. Někteří hráči dokáží podat takový výkon v jednom zápase a druhý zápas je od nich slabší. Jsou tu zkušení hráči, výkony by si měli udržet.

o hlavních příčinách nepovedeného podzimu…
Doma jsme uhráli velmi málo bodů, to se nám nestávalo. Druhá příčina je, že přebudováváme mančaft. Hráči, kteří tady jsou a byli, nemůžou zde být donekonečna. Šanci dostávají jiní hráči a zatím to nevycházelo. Myslím si však, že mančaft má budoucnost a že si to sedne.

o vlivu na výběr nových hráčů…
Měl bych mít. Jestli tady budu. (se smíchem)

o soupeřích na zimní přípravu…
Odehrajeme Tipsport ligu. Mezi ní je vložený zápas s prvoligovou Trnavou v Senci. Je tam také Bánská Bystrica a soupeři z Rakouska.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • robert.knebl: Gratulace k druhé výhře v MSFL a nad silným F-M. ...
  • mišák.z: Gratulace k vítězství , když se bude hrát jak ...
  • JirkaPo: Ke kritice patří i chvála ..... bohužel (možná ...
  • JirC: Konečně!!! Dneska výborně, kluci💙 ...
  • JirkaPo: I když chápu rozhořčení fanoušků, i mne to nenechává klidným... ...
  • mišák.z: Nebo zase napíšete za půl roku až escéčko vyhraje.....jaký jsou ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin