FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Dosud jsme se věnovali nabírání fyzické kondice, říká Volf po Hodonínu

Dosud jsme se věnovali nabírání fyzické kondice, říká Volf po Hodonínu R A T Í Š K O V I C E - Milan Volf má za sebou první vítězný zápas ve znojemských barvách. Úvodní výhra přípravy se zrodila proti FK Hodonínu, po kterém Volf mluvil o posilách nebo dosavadních trénincích. Pochopitelně však nezapomněl zhodnotit samotnou výhru.

 
 
 

Pane trenére, po zápase s Hodonínem můžeme konstatovat, že to byla výhra po více než čtyřech měsících. Možná i z tohoto důvodu byla radost…
Obrovská radost to není. Ale je pravda, že každá výhra potěší, hráčům dodá sebevědomí. Kluci to měli těžké, soupeř hrál aktivně, měl dynamické hráče, což nám dělalo problémy. Snažili jsme se hrát profesorsky. Neplnili jsme věci, které jsme si řekli. Když jsme to vystřídali, hra byla trošičku lepší, ale pořád je na čem pracovat. Nevíme, kdo kdy kam má běžet, i když to trénujeme. Teď jsme začali.

Čas se krátí. Nejste z toho nervózní?
Budeme trénovat i herní činnost, dosud jsme se spíše věnovali nabírání fyzické kondice. Věřím tomu, že co se týče herní stránky, tak se zlepšíme.

Napověděl vám zápas o postech?
Je to zkoušení, ale napověděl.

Líbil se nám útočník z Haiti Kenny Doublette…
Mně se také líbí. Vypadá to, že by mohl být rozdílový hráč. Myslím, že jeho služeb využijeme.

V další části rozhovoru se Milan Volf více rozpovídal o Doublettovi či o tom, jak se rozhoduje o posilách.

Videorozhovor najdete zde.

 
 
 
 
Zápasový servis

Reportáž

Ohlasy

Video

  • Milan Volf hodnotí přípravné utkání proti Hodonínu | přehrát
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin