Do Znojma přijíždí elita. SK Dynamo České Budějovice disponující nejlepším střelcem ligy Ledeckým

Do Znojma přijíždí elita. SK Dynamo České Budějovice disponující nejlepším střelcem ligy Ledeckým Z N O J M O - Atraktivnějšího soupeře ve Znojmě na jaře nevyzveme. SK Dynamo České Budějovice se v současné době ocitají na prvním místě Fortuna:Národní ligy, přičemž na druhou FC Vysočinu Jihlava mají náskok devíti bodů. Ve svém kádru se ke všemu můžou pyšnit nejlepším střelcem druholigové soutěže Davidem Ledeckým, autor patnácti branek v minulosti oblékal barvy právě znojemského klubu. Podzimní zápas dopadl naší překvapivou výhrou 2:1.

 
 
 

Znojemští fotbalisté se dosud poslední výhry dočkali devětadvacátého března. Tehdy na domácím stadionu porazili FK Viktorii Žižkov, zásluhou čehož si na pražského soupeře vytvořili solidní náskok. Od konce uplynulého měsíce však uběhly tři zápasy druholigové soutěže, přičemž bod přišel pouze z utkání proti FC Sellier & Bellot Vlašim. Neúspěchem skončily duely na hřištích 1. SK Prostějov (1:5) a FK Ústí nad Labem (1:2).

Naproti tomu výběr Českých Budějovic oplývá famózní formou. Během osmi jarních kol neztratil jediný bod, série vítězných zápasů je také díky podzimní části na čísle deset. To však rozhodně není vše. O druholigové body se utkáme se soupeřem, který disponuje:
- nejlepším útokem soutěže (44 vstřelených gólů)
- druhou až třetí nejlepší obranou soutěže (17 obdržených branek)
- nejlepším poměrem vstřelených a obdržených branek (27)
- nejlepším útočníkem soutěže Davidem Ledeckým (15 branek)
- bývalým reprezentantem Jiřím Klabrudským
- bývalým brankářem mládežnických výběrů britského FC Evertonu Jindřichem Staňkem

Všechny zápasy druholigové soutěže odehráli pouze obránci Pavel Novák a Matěj Helešic. V kádru jihočeského klubu najdeme zkušené hráče, včetně Ivo Táborského nebo Petera Grajciara.

Na rozdíl od předchozích domácích utkání se proti SK Dynamo České Budějovice začne v neděli již od 17:00. Nenechte si ujít soupeře, který má výrazně nakročeno k tomu, aby se vrátil do první ligy.

A na závěr si připomeňme, že jsme na podzim vyhráli v Českých Budějovicích 2:1!!

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • 1903: Nikdo sem nepůjde. Tunka neplatí a nedrží slovo. Ķaždej hráč ...
  • Mišák.z: Tak to vypadá na další sestup. My asi nemáme žádné ...
  • 1903: To se ti nesplní. Přes skandaly je zpět chorvat Goran, ...
  • JirC: Jak sem někdo může dát anketu, ve které je možnost, ...
  • robert.knebl: Tak sice tady bylo trochu ticho po pěšině, ale rád ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin