FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Do Znojma přijede klub z centra běžeckého lyžování

Do Znojma přijede klub z centra běžeckého lyžování Z N O J M O - Naposledy na podzim dle plánu sehraje domácí zápas A-tým v pátek (kromě vloženého kola ve středu, pak budou další duely ve Znojmě už v neděli dopoledne od 10:15) a to od 17:30, kdy hostíme klub z Nového Města na Moravě (známého střediska např.biatlonu).

 
 
 

SFK Vrchovina prožívá jen o něco málo lepší začátek sezony než náš tým. Zatímco my jsme bez bodu, naši hosté už získali alespoň čtyři, ale zatím jim to stačí jen na příčku o jednu lepší, než je naše sedmnáctá. Jak zmiňované body soupeř získal? Tři z nich za výhru 2:1 v Hlučíně a jeden pak za domácí remízu 1:1 s Vratimovem. Naopak bodově naprázdno vyšel soupeř ve Zlíně (0:2), v Jihlavě (1:4) a naposledy i doma s Dolním Benešovem (0:1).

Pouhé 4 vstřelené branky Novoměstských jsou druhým nejhorším počinem v MSFL (horší už jsou jen Otrokovice, které za 450 minut ještě nedaly ani jediný gól). Ani jeden střelec neznamenal více jak jednu branku. Jen 19 fotbalistů SFK Vrchovina se objevilo na hřišti během odehraných pěti kol a hned devět z nich nastoupilo ve všech duelech. Je mezi nimi i nejstarší hráč soupeře, kterým je kapitán Lukáš Michal, který oslavil v srpnu 38.narozeniny. Bývalý mládežnický reprezentant hrál 1.ligu za Blšany a Kladno! Jen o pět let mladší je Lukáš Smetana, který je doslova inventářem klubu z Vrchoviny. V brance je třiadvacetiletý Petr Šmída, který odchytal všechny minuty a celkem devětkrát musel vytahovat míč ze sítě. Nejmladším mužem, který se pokaždé objevil v dresu soupeře je devatenáctiletý Zdeněk Černý, který si loni zahrál druhou ligu v Blansku. Zajímavostí je, že se dvakrát na hřišti objevil i Marek Svoboda, který v sezoně 2017/2018 oblékal dres našeho dorostu U19.

Jak dopadne náš vzájemný zápas a dočkáme se konečně prvních bodů? To se dozvíme v pátek zhruba po čtvrt na osm večer.

 
 
 
 
Zápasový servis

Preview

Reportáž

Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin