SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMěstský FK VítkoviceFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Do Kunovic za béčkem Slovácka z Uherského Hradiště

Do Kunovic za béčkem Slovácka z Uherského Hradiště Z N O J M O - V neděli brzy vyrazíme za předposledním soupeřem na venkovních hřištích a stadionech v této sezoně MSFL. Míříme za rezervním týmem vítěze domácího poháru.

 
 
 

1.FC Slovácko B je na 6.místě tabulky, tedy o šest míst před námi. Zároveň má o 17 bodů více a to má ještě o jeden odehraný zápas více - je tedy jasno, kdo je favoritem zápasu.

Ve prospěch našeho soupeře hovoří i poslední odehrané zápasy. Zatímco my jsme z těch posledních pěti získali jediný bod, Slovácko B má plný počet 15 bodů! Kdybychom ale vzali v úvahu posledních 10 zápasů je rozdíl mezi námi už jen 4 body!

Nejlepším střelcem domácích je teprve devatenáctiletý David Kratochvíla, který zaznamenal už 13 branek. Do prvoligového týmu se ještě nepodíval, ale další sezonu už tomu tak může být a může si třeba i zahrát evropské poháry.

Na podzim jsme doma soupeře porazili jasně 4:2 a budeme věřit, že se nám podaří odvézt body i z Kunovic. Na půdě Slovácka B jsme od roku 2003 prohráli jen dvakrát a poslední prohra byla už před téměř 17 lety!

Věříme, že nás přijedete povzbudit, případně sledovat onlajny.com či tvcom.cz.

 
 
 
 
Zápasový servis

Preview

Reportáž

Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies