Brzký čas mi osobně nevadí, říká Teplý před Třincem. O motivaci má postaráno

Brzký čas mi osobně nevadí, říká Teplý před Třincem. O motivaci má postaráno Z N O J M O - Sobotní zápas proti Třinci bude mít pikantní náboj. A to pro Kubu Teplého, jenž do znojemského klubu přišel právě ze severu Moravy. Pětadvacetiletý útočník má ke všemu trvalé bydliště v nedalekém Frýdku-Místku.

 
 
 

„Na zápas se určitě těším. Kamarádi, se kterými jsem hrával, mě kontaktovali, že se na mě přijedou podívat. O motivaci tak mám určitě postaráno,“ prohlásil Teplý. Aktuální nejlepší střelec našeho týmu si v minulosti prošel mládežnickými výběry Frýdku-Místku. V samotném Třinci poté působil od léta 2015 do zimy 2017.

Zásluhou zkušeností s třineckým fotbalem je tak zvyklý na tradiční tamní čas výkopu, který pravidelně nastává v 10:15. „Jak jsem tam hrával, tak jsem si na to již navykl, určitě to však bude rozdíl. Kluci jsou nyní zvyklí hrát pod umělým osvětlením. Teď vše bude brzy z rána. Osobně mi to ovšem nevadí,“ rozpovídal se hrotový hráč a jedním dechem pokračoval.

„Není čas nad vším pořádně přemýšlet. Ráno vstanete, nasnídáte se a hned jdete na to. Vše je takové zrychlené. Zatímco ve chvíli, kdy se hraje večer, tak tam máte snídani, oběd a nějakou svačinku,“ popsal rozdíl útočník, který se v podzimní části trefil šestkrát.

Od příchodu do Znojma se Kuba Teplý vrátil na stadion Rudolfa Labaje dvakrát, pokaždé to skončilo výhrou domácího výběru 2:1. V prvním případě se trefil z penalty. „Vyhrát na hřišti soupeře je ve druhé lize těžké. Oba zápasy jsem si však užil. Do každého utkání jdu s tím, že je jdu porazit, bohužel se to ještě nepovedlo. Doufám, že se to podaří v sobotu,“ věří odhodlaně.

Na jihu Moravy začíná Teplý třetí jarní část sezóny, což je pro něj na profesionální úrovni vůbec poprvé. „Dá se říci, že jsem se zde usadil. Město se mi líbí, v kabině jsme skvělá parta, takže jsem v klubu spokojený,“ dodal na závěr.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • Vladyka73: Řeknu to slovy Hamleta. Je cosi shnilého v klubu Znojemském. ...
  • 1903: Trenér pěkně mluví a to je tak vše. ...
  • robert.knebl: 13 zápasů v řadě (mistrovské utkání), když počítám i MOL ...
  • robert.knebl: odkaz Příšerná série aneb klub skoro půl roku vyhrál soutěžní zápas! Tento ...
  • robert.knebl: ze stránek MSFL: "V prvním kole domácího poháru se třetiligovým ...
  • robert.knebl: .... ještě bych dodal, že mi někdo minulou sezónu říkal, ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin