Baník Ostrava B se představí ve Znojmě!

Baník Ostrava B se představí ve Znojmě! Z N O J M O - Tentokrát v pátek odpoledne zažijeme další domácí zápas v MSFL a přijede opět jeden z předních týmů - FC Baník Ostrava B!

Vzpomínáte na podzimní zápas? V Ostravě jsme ve 35.minutě tehdy na půdě prvního týmu MSFL jako poslední celek soutěže prohrávali 2:0 a asi nikdo by na nás nevsadil ani pětník. Jenže do poločasu jsme snížili a ve druhé půli jsme vyrovnali. Ale to nebylo vše - v nastavení jsme dali dvě branky, vyhráli 4:2 a dokonali senzační obrat!

Aktuálně také nejsme v nejpříjemnější situaci. Poslední tři zápasy jsme s týmy s předních příček tabulky prohráli při skóre 2:14! Do konce soutěže ještě zbývá 5 zápasů, tak věřme, že brzy tuto šňůrku proher přerušíme - ideálně třeba v tom nejbližším zápase. I když je jasné, že hosté favority budou. Z posledních 5 zápasů získali 12 bodů a z posledních deseti - bodů 21! Pro hráče A-mužstva soupeře už prvoligová sezona skončila, takže těžko čekat posily, ale i mladí Baníkovci mají svou kvalitu. Je otázkou, zda třeba ještě nastoupí jeden z nejlepších střelců soutěže Petr Jaroň, který už za áčko pravidelně hraje. Podobně je na tom i další střelec MSFL Daniel Smékal, kterého asi ve Znojmě také neuvidíme nebo ano? Naopak se střelcem 7 branek Dominikem Janoškem asi počítat můžeme.

Přijďte naše chlapce povzbudit! Začínáme v 17:00!